Rinktinės krepšininkai sulaukė klausimo: ar seksas lemia nesėkmes aikštelėje?

Jonas Valančiūnas ir Jonas Mačiulis / Tomo Tumalovičiaus nuotr.
Jonas Valančiūnas ir Jonas Mačiulis / Tomo Tumalovičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-08 12:38
AA

TV3 infošou „VIRAL‘as“ nebijo žodžių iš raidės „S“. Sportas ir seksas – du žodžiai iš raidės „S“. Abu jie gali būti su laiminga arba nelaiminga pabaiga. Sportininkai apie seksą garsiai nekalba, nutyli ir treneriai, ir sirgaliai.

TV3 eterį kiekvieną pirmadienį drebinančios laidos „VIRAL‘as“ kūrybinė komanda nusprendė pačių sportininkų paklausti tiesiai: ar gali būti, kad aistringos naktys nulemia fiasko svarbiausiose varžybose?

Gydytojas psichoterapeutas-seksologas Viktoras Šapurovas šįvakar tikins, kad aistringa naktis su žmona, mergina ar sužadėtine – kenksminga kovingam žaidimui. „Po sėkmingo, džiaugsmingo pasimylėjimo su mylimu žmogumi turėtų eiti ramybė ir kovoti energingai tikrai nesinorės“, – pasakos jis.

„VIRAL‘o“ žiūrovus lengvojo kultūrizmo atstovė, dainininkė Greta Lebedeva tikins, kad seksas yra antras sportas. Tuo tarpu krepšinio dievukai ginsis, kad prieš rungtynes to nedaro niekada.

„Čia toks klausimas… Čempionate žmonų nėra, tai negaliu atsakyti, – į kamerą juokaus Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjas Jonas Mačiulis. – Aš pats nepraktikuoju šiaip...“

Panašiai išsisuks ir kiti rinktinės nariai – Kšyštofas Lavrinovičius ir Jonas Valančiūnas.

Aistrai ir meilės žaidimams dedikuota infošou „VIRAL‘as“ antroji laida – šį pirmadienio vakarą 19.30 val. per TV3.

Jonas Mačiulis / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.