Rio de Žaneiro karnavalo sūkuryje – Jennifer Lopez, Madonna, Fergie ir kitos garsenybės

Jennifer Lopez Rio de Žaneiro karnavale / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez Rio de Žaneiro karnavale / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-02-20 14:20
AA

Rio de Žaneire, kur dabar siaučia spalvingasis karnavalas, susirinkusieji galėjo pasigrožėti ne tik įspūdingais šokėjų apdarais, sambos šokiu, bet ir garsiais veidais.

Sekmadienį karnavalo stebėtojų tribūnose buvo pastebėtos dainininkės Jennifer Lopez ir Fergie iš grupės „Black Eyed Peas“. Seksualiąją J.Lopez į savo ložę pasikvietė vietiniai alaus „Brahma“ gamintojai, o Fergie puošė „Head and Shoulders“ kompanijos tribūną.

Keturias dienas trunkančio karnavalo metu Rio de Žaneire taip pat buvo pastebėta Madonna, Beyonce, britų aktorius Jude‘as Law, Paris Hilton, Pamela Anderson ir aktorius Kevinas Spacey.

Kaip pranešė „Huffington Post“, gatves užtvindę spalvingi šokėjai ir šventinė nuotaika leido brazilams ne tik atsipūsti, bet ir užsidirbti. Skaičiuojama, kad karnavalas sukuria net 250 tūkst. laikinų darbo vietų, o viešbučiai, barai ir restoranai jo metu uždirba per 640 JAV dolerių (apie 1,7 mlrd. Lt).

Rio de Žaneirio karnavalo akimirka / AP/„Scanpix“ nuotr.

Paradai garsiajame Rio de Žaneiro Sambadrome vyksta iki Gavėnios. Kaip pranešė „International Business Times“, šis karnavalas laikomas didžiausiu pasaulyje, jis rengiamas nuo 1723-ųjų. Karnavalų esmė – išrinkti geriausia sambos mokyklą. Praėjusiais metais čempione tapo mokykla „Beija-Flor“, garsėjanti ekstravagantiškais ir spalvingais pasirodymais.

Bilietai stebėti Sambadrome vykstančius mokyklų pasirodymus kainuoja nuo 50 iki kelių tūkstančių JAV dolerių, brangiausiose vietose – VIP ložėse – vaišinami šampanu ir gali mėgautis kondicionierių vėsinamu oru. Pigiausiose vietose visuomet būna sausakimša, žmonės priversti grūstis, kad išvystų šokėjus.