Rita Ora ir Taika Waititi ketina susituokti: susitarė be sužadėtuvių ir žiedo

Rita Ora ir Taika Waititi / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Britų dainininkė Rita Ora ir Naujosios Zelandijos režisierius Taika Waititi savo santykiuose žengia reikšmingą žingsnį – pora ketina tuoktis. Tiesa, sprendimas oficialiai susieti savo gyvenimus brendo palaipsniui ir priimtas be piršlybų.

Popmuzikos žvaigždė Rita Ora ir režisierius Taika Waititi ką tik pradėjo planuoti savo vestuves, rašo „The Sun“. Anot poros draugo, jie negali sulaukti, kada pradės vedybinį gyvenimą, todėl artimiausiu metu ketina surengti intymią, santūrią ceremoniją, o kiek vėliau šią vasarą – prašmatnesnį vakarėlį.

R.Oros ir T.Waititi draugas leidiniui pasakojo, kad jie nenusiteikę rengti didelių, efektingų renginių ir apie tai daug kalbėti. Stipriai vienas kitą įsimylėję kūrėjai tiesiog nusprendė, kad atėjo laikas įteisinti savo santykius ir ketina tai padaryti tyliai bei ramiai.

„Jie negali būti laimingesni“, – pridūrė „The Sun“ šaltinis.

Rita Ora ir Taika Waititi / „Scanpix“ nuotr.

Poros draugas taip pat atskleidė, kaip jiedu priėmė sprendimą tuoktis. Pasirodo, oficialių sužadėtuvių net nebuvo.

„Nebuvo piršlybų su klausimu „Ar tekėsi už manęs?“ ir naujieną pranešančio įrašo Instagrame, – pridūrė informatorius. – Nėra jokio žiedo, nebuvo ir didelio pasiruošimo: jie tiesiog vis labiau ir labiau artėjo prie šio sprendimo. Galiausiai beveik vienu metu vienas kitam pasakė: „Noriu tave vesti“. Tai – labai romantiška ir tiksliai atitinka tai, kokie jie yra kartu“, – tikino šaltinis.

R.Ora šiuo metu dirba su keliais kino projektais, taip pat yra „Australijos balso“ (angl. „The Voice Australia“) mokytoja, o T.Waititi kuria kelis filmus. Tarp jų – ir dar neįvardyta „Žvaigždžių karų“ juosta. Vis tik, nors abu yra labai užsiėmę, jie planuoja susituokti iškart, kai savo dienotvarkėje ras laisvo laiko.

Rita Ora ir Taika Waititi / „Scanpix“ nuotr.

„Vestuvės su artimiausiais draugais ir šeima planuojamos užsienyje, o jas ketinama surengti iškart, kai baigsis atitinkami jų projektai. Vėliau, kai tik bus galimybė, Londone įvyks didelė šventė, kurioje dalyvaus visi jų garsūs draugai. Vis dėlto, kol kas svarbiausia – žengti prie altoriaus ir viską oficialiai įteisinti. Dar reikia suderinti keletą detalių, bet tai įvyks netrukus ir bus labai intymi bei tobula jųdviejų šventė“, – daugiau detalių atskleidė poros draugas.

R.Ora ir T.Waititi susitikinėja maždaug pusantrų metų, o pirmą kartą apie savo santykius viešai prabilo pernai, per filmo „Savižudžių būrys“ premjerą, kai kartu pasirodė ant raudonojo kilimo. Vis tik, nors romantiški ryšiai juos sieja tik 18 mėnesių, jų draugystė užsimezgė mažiausiai prieš ketverius metus.

Fotogalerija:

Rita Ora ir Taika Waititi (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau