Ritos Oros mama primena savo dukros praeitį: paauglystėje ji skyrėsi nuo merginos, kurią matome dabar

Rita Ora/Instagram ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dažniausiai nuo atlikėjos Ritos Oros, žingsniuojančios gatve, neįmanoma atitraukti akių. Ji – stiliaus ir drąsos etalonas. Tačiau prieš svaiginančią karjerą, Rita atrodė kiek kitaip. Jos mama Vera Ora pasidalijo merginos nuotraukomis, kuriose ji užfiksuota prieš įkopiant į šlovės olimpą.

Dainininkė Rita Ora gimė albanų šeimoje Prištinoje. Tuometinėje Jugoslavijoje Sahatçiu šeima (tokia tikroji Ritos pavardė) priklausė elitui: tėvas Besnikas – sėkmės lydimas verslininkas, mama Vera – gydytoja. Vienas senelis – Albanijos konsulas Sovietų Sąjungoje, kitas – kino ir teatro režisierius. Viskas pasikeitė 1991-aisiais, kai baimindamiesi etninio persekiojimo Sahatçiu išvyko į Londoną. Ritai tada buvo metai, seseriai Elenai, be kita ko, dabar dirbančiai jos vadybininke, – treji, brolis Donas gimė jau Anglijoje.

Pradėti iš naujo nebuvo lengva, tačiau kai paaiškėjo, kad Rita turi talentą vaidinti (mokykliniame spektaklyje ji buvo tokia puiki Pelenė, kad mokytojai patarė mokytis aktorystės), tėvai iš paskutiniųjų susispaudė ir sumokėjo už mokslus Sylvios Young teatro mokykloje. Ją baigė tokios žvaigždės kaip Amy Winehouse, Emma Bunton iš „Spice Girls“, Leona Lewis, Nicole Appleton, Dua Lipa. Ir – Rita Sahatçiu. Rita Ora. Vėliau mergina suprato, kad muzika – tikrasis jos pašaukimas.


Rita Ora su Algio Kriščiūno nutapytu paveikslu / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Rita dainuodavo Londono pub’uose, klubuose, dalyvaudavo renginiuose, kur visi norintys galėdavo lipti ant scenos, paimti mikrofoną ir parodyti, ką sugeba. O paskui – beveik klasikinė istorija: viename tokių renginių ją pastebėjo Jay-Z įrašų kompanijos „Roc Nation“ atstovas ir pasiūlė susitikti su pačiu bosu Niujorke. Aštuoniolikmetė pasirašė sutartį, 2012-aisiais pasirodė debiutinis albumas, trumpai ir aiškiai pavadintas „Ora“.

Tačiau dar prieš svaiginančią muzikinę karjerą Rita Ora atrodė visiškai kitaip. Jokių platininių plaukų ar ryškaus makiažo. Būtent Ritos mama nustebino jos gerbėjus neseniai socialiniame tinkle pasidalydama savo dukros nuotrauka, kurioje ji tiesiog natūrali, be glamūro ir blizgučių.

„Moschino“ podiumu žengė ir Katy Perry su Rita Ora (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau