Ritos Oros širdį užkariavo aktoriaus Jude‘o Law sūnus

Rita Ora viešumoje pasirodė su Rafferty Law/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po Britų mados apdovanojimų, vykusių Londone, nebeliko abejonių – dainininkė Rita Ora (29) ir aktoriaus Jude'o Law sūnus, taip pat aktorius Rafferty Law (23) – pora.

Pasak artimų porai šaltinių, Rita Ora ir Rafferty Law susipažino filmavimo aikštelėje, kartu jie dirbo prie miuziklo.

Savo santykių abu nusprendė nebeslėpti per Britų mados apdovanojimų vakarėlį, vykusį po oficialios renginio dalies. Rita ir Rafferty užfiksuoti besilaikantys už rankų. Teigiama, kad artimai jiedu bendrauja jau kiek daugiau nei keletą savaičių.

Rita Ora viešumoje pasirodė su Rafferty Law/Vida Press nuotr.

Tiesa, iš pradžių pasklidus kalboms apie jųdviejų santykius, Rita Ora bandė apsaugoti asmeninę erdvę ir nuo bet kokių komentarų susilaikė. Miuziklo „Twist“ filmavimai prasidėjo prieš mėnesį, tad manoma, jog būtent tuo metu ėmė vystytis Ritos ir Rafferty tarpusavio ryšys.

Dainininkė ilgą laiką buvo vieniša, nors dar praėjusių metų sausio pabaigoje viename iš „Grammy“ vakarėlių rodėsi su muzikantu ir prodiuseriu Andrew Wattsu ir tikino puikiai leidžianti laiką su mylimu vyru. Ritos išrinktųjų sąraše visada vyravo muzikos pasaulio atstovai – grupės „Blink 182“ būgnininkas Travisas Barkeris, reperis ir amerikiečių mados magnato Tommy Hilfigerio sūnus Ricky Hilas, dainininkas, prodiuseris Calvinas Harrisas. Taip pat sporto agentas Dave’as Gardneris – dabartinis aktorės Liv Tyler sutuoktinis – ir net Kardashianų klano princas Robas Kardashianas, po išsiskyrimo nedžentelmeniškai tikinęs, esą Ora jį apgaudinėjo su dešimtimis kitų vyrų.

Ilgiausiai – beveik dvejus metus – truko santykiai su dainininku Bruno Marsu. Rita, kuriai tuomet buvo aštuoniolika, sakė, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, kartu jiems buvo labai gera, tačiau juodu išskyrė šlovė, darbas ir nuotolis: ji nepripažįstanti santykių per atstumą.

Rita Ora ir Rafferty Law vakarėlyje po Britų mados apdovanojimų (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau