Robbie Williamsas po pertraukos pristato albumą „XXV“: jis žymi solinės karjeros jubiliejų

Robbie Williamsas / Leo Baron Farrell nuotr.
Robbie Williamsas / Leo Baron Farrell nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-09 15:30
AA

Britų muzikos superžvaigždė Robbie Williamsas po pertraukos pristato naują albumą pavadinimu „XXV“. Šis darbas žymi Robbie solinės karjeros 25 metų jubiliejų.

„Angels“, „The Road to Mandalay“ ir daugelio kitų žinomų dainų atlikėjas šiemet švenčia 25 savo solinės karjeros metus. Ta proga savo žymiausius hitus, akomponuojant olandų orkestrui „Metropole“, jis įrašė naujai.

„Į „XXV“ albumą sudėjau daugelį savo mėgstamiausių dainų. Kiekviena turi ypatingą vietą mano širdyje, taigi įrašyti jas iš naujo ir dar su orkestru buvo išties jaudinantis procesas“, – sako žymusis britų dainininkas.

Robbie Williamsas / Leo Baron Farrell nuotr.

Be jau gerai žinomų ir naujai suskambėjusių hitų, „XXV“ albume yra ir penkios naujienos. Vieną jų – „Lost“ – britų atlikėjas pristatė dar vasarą. „Ši daina yra apie tuos gyvenimo momentus, kai elgiausi neapgalvotai“, – trumpai dainos esmę nusako pats dainininkas.

Kitos naujienos šiandien pristatytame albume yra „Disco Symphony“, „More Than This“, „Home Thoughts From Abroad“ ir „The World And Her Mother“.

Tarp 100 geriausiai parduodamų albumų Jungtinės Karalystės istorijoje yra netgi 6 Robbie Williamso albumai. Taip pat jam priklauso ir BRIT apdovanojimų rekordas – netgi 18 statulėlių. Tai yra daugiau nei bet kuris kitas atlikėjas yra bet kada gavęs.

Paskutinis Robbie albumas „The Christmas Present“ pasirodė 2019 m. Jis Robbie užtikrino 13-ąjį numeris vienas albumą Jungtinėje Karalystėje. O tai yra tiek pat, kiek šioje šalyje iš solo atlikėjų pavyko pasiekti tik Elviui Presliui.

Albumas „XXV“ žymi dar vieną ryškų etapą šio vieno iš daugiausiai pasaulyje apdovanojimų ir įvertinimų susilaukusio atlikėjo karjeroje. Ta proga Robbie Williamsas dar šiemet iškeliaus į muzikinį turą.

Kviečiame klausytis Robbie Williamsas albumo „XXV“: