Roberta Orlauskaitė „Šok su žvaigžde“ dalyvauja nepaisant negalios: „Per avariją netekau kojos“

Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas /  Edvardo Blaževič ir Teodoro Biliūno | LRT nuotr.
Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas / Edvardo Blaževič ir Teodoro Biliūno | LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-10-10 10:01
AA

Sakoma, kad visi stabdžiai tėra mūsų galvoje. Šią mintį puikiai iliustruoja šou „Šok su žvaigžde“ dalyvaujančios Robertos Orlauskaitės istorija: netekusi kairės kojos moteris sutiko dalyvauti šiame šokių projekte ir jau debiutavo ant parketo pirmoje laidoje.

Šeštadienio vakarą TV eteryje startavo trečiasis „Šok su žvaigžde“ sezonas, kuriame dalyvauja dvylika porų. Viena iš jų – Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas, pirmojoje laidoje pasirodę antri ir pelnę iš komisijos narių 18 balų iš 30 galimų.

Lėtą valsą sušokusi pora, nors ir negavo itin aukštų balų, tačiau komisijos buvo pagirta, ypatingai dėlto, kad šou dalyvaujanti Roberta įrodė, kad negalia nėra kliūtis siekti savo tikslų.

„Mano didžiausias noras ir tikslas – motyvuoti žmones po bet kokių traumų ir išgyvenimų. Kartais žmonės patys nesupranta, kiek jie gali. O aš geresnio šokių partnerio nei Gedvinas šiame projekte negalėjau gauti. Labai pergyvenau, kad gal kas nenorės su manimi šokti, nes būtų sudėtingiau nei įprastai“, – kiek anksčiau pasakojo Roberta.

Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas / Edvardo Blaževič | LRT nuotr.

Gedvinas – šokėjas, Lietuvos sportinių šokių čempionas, vicečempionas, bronzos medalininkas, Europos čempionato bronzos laimėtojas. 2019 metais su atlikėja Paula Valentaite laimėjo projektą „Šok su žvaigžde“.

R.Orlauskaitė – raitelė, reklamos specialistė, prekės ženklo kūrėja ir mama. Siekia 2024-aisiais sudalyvauti Vasaros paralimpinėse žaidynėse.

„Į šį projektą atėjau turbūt su didžiausiu iššūkiu, nes prieš šešerius metus autoįvykio metu netekau kairės kojos žemiau kelio, o šokti be kojos, atrodytų, beveik neįmanoma...“ – šeštadienį startavusiame šou sakė R.Orlauskaitė.

Robertos įrašas socialiniame tinkle:

„Prieš įvykstant autoįvykiui pagrindinis mano darbas ir buvo šokis, bet vieną dieną tu šoki ir tau publika ploja, o kitą dieną – jau kovoji už savo gyvybę“, – apie gyvenimą pakeitusį įvykį sakė ji.

Vis dėlto moteris nepraranda optimizmo, gyvena aktyvų gyvenimą, prie kurio dabar dar prisidėjo ir dalyvavimas šokių projekte.

„Tarėmės, kad Gedvinas mane išmokys gerai šokti, o aš jį – joti. Žirgai man buvo didžiausias vaistas po traumos“, – priduria Roberta, kuri dabar juda kojos protezo pagalba.

Pats Gedvinas negailėjo savo šokių partnerei gerų žodžių ir teigė, kad iš pradžių net nesuprato, jog Roberta turi tokią paslaptį. Profesionalus šokėjas pasakojo, kad jiedu, kaip ir kitos šou poros, susiduria su begale iššūkių ruošiantis pasirodymams, tačiau tai – tokio šou dalis ir Robertos padėtis nėra lemiamas veiksnys.

Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas / Edvardo Blaževič | LRT nuotr.
Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas / Edvardo Blaževič | LRT nuotr.
Pirmoji „Šok su žvaigžde“ laida (15 nuotr.)
+9