Roberto Javtoko karjeroje – posūkis: krepšinį keičia į verslą

Robertas Javtokas su šeima / Teodoro Biliūno nuotr.
Robertas Javtokas su šeima / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-02-18 14:53
AA

Buvusio krepšininko ir Kauno „Žalgirio“ sporto direktoriaus Roberto Javtoko karjeroje – pokyčiai: vyras pasuko į kitą profesinę sritį.

Apie tai, kad Robertas Javtokas keičia profesinę kryptį, pranešė „Verslo žinios“. Portalas paskelbė, kad R.Javtokas, ketverius metus dirbęs Kauno „Žalgirio“ sporto direktoriumi, tapo baldinių fasadų gamybos įmonės UAB „Baltic Furniture Components“ generaliniu direktoriumi.

Buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės kapitonas R.Javtokas profesionalaus krepšininko karjerą baigė 2017-ųjų vasarą. Netrukus po to jis tapo Kauno „Žalgirio“ sporto direktoriumi ir šias pareigas užėmė iki 2021 metų liepos mėnesio.

Robertas Javtokas / Teodoro Biliūno nuotr.

Vėliau jis kandidatavo Lietuvos krepšinio federacijos prezidento rinkimuose, tačiau naujuoju LKF prezidentu išrinktas Vydas Gedvilas.

Javtokas taip pat yra tapęs Eurolygos (2007 m.) ir Europos taurės (2005 m.) čempionu. Su Lietuvos rinktine krepšininkas laimėjo bronzos medalius pasaulio (2010 m.) ir Europos čempionatuose (2007 m.) bei du sidabro medalius Europos čempionate (2013 m. ir 2015 m.).

Vilma ir Robertas Javtokai (13 nuotr.)
+7