Robertas Javtokas svajojo tapti barmenu arba didžėjumi

Robertas Javtokas / TV3
Robertas Javtokas / TV3
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-06 13:44
AA

Ilgametis Lietuvos krepšinio rinktinės kapitonas ir daugybės titulų savininkas, dabar „Žalgirio“ komandos sporto direktorius Robertas Javtokas garsėja kaip puikus komandos motyvatorius, kuris net per prasčiausių rinktinės rungtynių ilgąją pertrauką rūbinėje įkvėpdavo komandai naujų jėgų ir pasitikėjimo. Robertas neslepia, kad tam padaryti prireikdavo ne vieno ir ne tik lietuviško keiksmažodžio.

Pirmoje naujojo sezono „Gero vakaro šou“ laidoje Robertas Javtokas papasakojo, kad net turėdami prieš akis lietuviškų keiksmažodžių sąrašą, krepšininkai dažniau griebdavosi riebesnių rusiškų keiksmažodžių. „Jeigu matau, kad nėra ugnies, užsidegimo, tai be rusų kalbos kaip tu įžiebsi tą ugnį – nesakysi „rupūže tu“. Lietuvių kalboj nėra tokių žodžių“, – prisipažino Robertas. Tačiau, jo teigimu, ne žodžiai tokiais atvejais svarbiausia: „Nesu tas, kuris daug tvirtų žodžių sakyčiau, manau, kad tai yra visas gyvenimo būdas, kaip tave kiti gerbia“.

Tiesa, krepšininkas prisiminė vieną itin jam įstrigusį lietuvišką keiksmažodį, kuris pralinksmino ne tik laidos vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių, bet ir visą publiką.

Robertas Javtokas laidos vedėjams papasakos, jog niekada smarkiai nesvajojo apie krepšininko karjerą ir žaidimą rinktinėje. Labiausiai visuomet norėjo būti barmenas ar didžėjus. Mokantis mokykloje jam teko ragauti didžėjaus duonos, tad puikiai prisimena tuomet populiariausias dainas ir įspūdžius iš diskotekų. Teko Robertui užsiimti ir verslu. Pirmoji tokia patirtis buvo Šiaulių turguje pardavinėjant šokoladukus, o vėliau ir šuniukus, kuriuos atsivesdavo jo laikoma kalytė.

R. Javtokas taip pat pasakys, ko tikisi iš šių metų krepšinio rinktinės Europos čempionate ir iš „Žalgirio“ Eurolygoje. Taip pat laidoje „Gero vakaro šou“ – nauja ir intriguojanti rubrika „Žvaigždės ir jų vaikai“. Pirmajam išbandymui ryšis laidų vedėja ir prodiuserė Vaida Skaisgirė, kurios paslaptis išduos sūnus Atas.