Robertas Kalinkinas – apie Indrę Kavaliauskaitę: „Ji meistriškai mane apsuko aplink pirštą“

Indrė Kavaliauskaitė, Robertas Kalinkinas / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Indrė Kavaliauskaitė, Robertas Kalinkinas / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-10-27 17:41
AA

„Visada sėdint „Kaukių“ komisijoje norom nenorom taip išeina, kad po kaukėmis vis bandome įkišti savo bičiulius ir draugus. Širdies kostiumas taip pat nebuvo išimtis ir nors Indrę puikiai pažįstu, kažkodėl ta mintis, jog po šia kauke gali slėptis ji, neatėjo į galvą“, – po praėjusio sekmadienio šou „Kaukės“ kalbėjo drabužių dizaineris Robertas Kalinkinas, paaiškėjus, kad po Širdies kauke slėpėsi jo gera draugė Indrė Kavaliauskaitė.

Ne paslaptis, kad žinomas vyras yra nekartą rengęs Indrę Kavaliauskaitę ir jos kūno formas puikiai žino. Tačiau net jis sunkiai patikėjo savo akimis, kai nuėmus Širdies kaukę išvydo savo labai gerą draugę: „Ji mane meistriškai apsuko aplink pirštą. Be galo nustebau ją pamatęs. Tą akimirką, kai žmogus nusiima kaukę, susidėlioja visa dėlionė ir tuomet pagalvoji – taigi viskas buvo taip akivaizdu! Kai vyko filmavimai, mes su Indre turėjome bendrų projektų ir net buvome susitikę. Tiksliau, ji, kai vyko filmavimai, buvo atvykusi pati į mano studiją ir atvežė kelis dalykus. Todėl aš aklai patikėjau, kad šiame šou ji nedalyvauja. Be to, mes nuolat susirašinėjome ir aš negaliu iki dabar patikėti, jog ji visą laiką buvo praktiškai už sienos!“

Nors Robertas Kalinkinas buvo vienas pirmųjų komisijos narių, kuris, pamatęs Širdies kaukę, garsiai sušuko – „Aš pažįstu tas kojas!” Vis dėlto, kruopščiai užkoduotos užuominos ir pačios Indrės įsitraukimas į žaidimą visiškai supainiojo jį.

„Aš net buvau pagalvojęs, kad po kauke slepiasi vyrukas, smulkus, raumeningas vyrukas. Tikrai turėjau tokių minčių. Vėliau atėjo mintis, kad po šia kauke gali slėptis Giedrė Kilčiauskienė. Kas juokingiausia, kad sekmadienį po laidos sulaukiau pačios Giedrės žinutės. Ji padėkojo, kad paminėjau ją ir kartu smagiai pasijuokėme, kad vis dėlto po kauke buvo ne ji“, – pasakoja drabužių kūrėjas.

„Kaukių“ 4 sezono septintoji laida, atidengta Širdies kaukė (13 nuotr.)
+7

Šį sekmadienį LNK šou „Kaukės“ gerbėjų laukia ne ką mažiau įspūdingas vakaras. Prie senbuvių prisijungia nauja, abejingų nepaliksianti kaukė – Lemūras.

„Bomba!“ – vos į sceną įžengus naujam personažui šaukė Robertas ir pridūrė: „Tai bus, be abejonės, vienas mėgstamiausių vaikų personažų!“

„Labai įspūdinga kaukė!“ – pritarė atlikėja Monika Liu.

Tuo metu po energingo Lemūro pasirodymo Stanislavas Stavickis-Stano neabejojo: „Iš tikrųjų, šimtu procentų, tai yra žmogus, esantis scenoje. Nežinau, kuriame amplua ir kuriam vaidmenyje, bet jis ir dainuoja labai gerai!“

„Aš savo ruožtu labai norėčiau pasveikinti Lemūrą su premjera. Tai labai vykusi, nuostabi premjera! Robertas teisus, kad tai bus mėgstamiausia vaikų kaukė. Aš manau, kad vaikai eis dėl tavęs iš proto, o taip pat ir suaugę, nes tu turi labai gerą energiją“, – savo emocijomis dalijosi ir aktorė Toma Vaškevičiūtė.

Dar daugiau netikėtumų ir staigmenų jau šį sekmadienį, 19.30 val., šou „Kaukės“ tik per LNK.

„Kaukių“ 4 sezono aštuntoji laida, prie dalyvių prisijungia Lemūras (10 nuotr.)
+4