Robertas Pattinsonas su mylimąja Suki Waterhouse taps tėvais: žinią atskleidė Meksikoje

Robertas Pattinsonas ir Suki Waterhouse / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Robertas Pattinsonas ir Suki Waterhouse / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-20 13:37
AA

Aktorius Robertas Pattinsonas ir aktorė bei dainininkė Suki Waterhouse laukia atskrendančių gandrų – porai gims pirmagimis.

Šia džiugia žinia Suki Waterhouse pasidalijo sekmadienį savo pasirodymo muzikos festivalyje „Corona Capital“ Meksikoje metu.

„Nusprendžiau šiandien apsivilkti kažką blizgančio, nes pamaniau, kad tai gali atitraukti jūsų dėmesį nuo kažko kito, kas vyksta“, – sakė dainininkė, demonstruodama suapvalėjusį savo pilvuką.

Publikai į tai sureagavus garsiais aplodismentais ji juokdamasi pridūrė: „Nesu tikra, ar man pavyksta“.

Robertas Pattinsonas ir Suki Waterhouse / „Scanpix“ nuotr.

31-erių S.Waterhouse jau daugiau nei penkerius metus susitikinėja su 37-erių R.Pattinsonu.

Pora savo asmeninį gyvenimą itin saugo. Apie jų santykius pirmąkart prakalbta 2018 metais, kai jie kartu buvo pastebėti Londone.

2021-aisiais, praėjus beveik penkeriems metams nuo jų santykių pradžios, jie kaip pora kartu pirmąkart pasirodė ant raudonojo kilimo „Dior“ mados šou, vykusiame Egipte.

Šių metų vasarį interviu laikraščiui „The Times“ metu S.Waterhouse atviravo apie R.Pattinsoną, neslėpdama džiugesio, jog „su kažkuo gali būti tokia laiminga beveik penkerius metus“.

„Visada nepaprastai džiaugiuosi, kai pamatau jo vardą (savo telefone) ar net žinutę, ir manau, kad jis man jaučia tą patį“, – tuomet sakė ji ir pridūrė: „Mes visada turime tiek daug ką vienas kitam papasakoti. Man jis atrodo juokingas.“