Rogeris Moore'as kaltina savo dvi sutuoktines prieš jį smurtavus

Rogeris Moore'as / „Scanpix“ nuotr.
Rogeris Moore'as / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2012-09-12 21:07
AA

Filmų apie agentą Džeimsą Bondą legenda seras Rogeris Moore'as vienoje televizijos laidoje pasipasakojo, kad dvejose nenusisekusiose savo santuokose jis patyrė šeimyninį smurtą.

Keturis kartus vedęs aktorius tvirtino, kad jo pirmoji sutuoktinė Doorn van Steyn jį draskydavo per audringus barnius, kurie sugriovė jų septynerius metus trukusią santuoką.

Atvirame pokalbyje su televizijos laidų vedėju Piersu Morganu, kuris buvo įrašytas jo laidų ciklui „Life Stories“, R.Moore prisiminė neįtikėtinus dalykus.

„Ji mane draskydavo nagais. Mano motina visada pašiurpdavo, pamačiusi mane su naujais randais. Ta santuoka buvo pasmerkta žlugti. Kartą ji į mane metė arbatinuką su arbata“, – pasakojo aktorius.

Buvusią šokėją ant ledo jis apkaltino net kartą užpuolus jo gydytoją.

„Sykį susižalojau ranką ir mes nuvykome pas vietos gydytoją. Tada ji paklausė: “Ar jūs nieko nedarysit?„ ir sudavė jam. Šioks toks pokytis, nes paprastai gaudavau aš. Tada neištvėriau ir pasakiau: “Gerai, jau gana. Aš išeinu„.“

Vis tik D.van Steyn R.Mooras paliko ir tai padarė dėl dainininkės Dorothy Squires, kuri, pasak jo, taip pat mėgo smurtauti.

„Ji buvo labai temperamentinga. Pamenu, kad norėdamas išvengti konfliktų aš brazdindavau gitarą. Kartą sėdėjau ant stalo krašto ir kažką brazdinau, nekreipdamas dėmesio į tai, ką ji rėkauja. Staiga pajutau, kad gitara slysta man iš rankų, pakyla virš galvos ir... bum! Nusileidžia. Ji sudaužė mano gitarą“, – pasakojo aktorius šeimyninio gyvenimo prisiminimus.

Filmo „Gyvenk ir leisk numirti“ (Live and Let Die) žvaigždė prisipažino, kad didžiausias konfliktas kilo tada, kai D.Squires sužinojo apie jo romaną su italų aktore Luisa Mattioli.

„Dorothy tai nepatiko. Ji išdaužė plyta man langą. Tada pro jį įkišo rankas ir griebė mane už marškinių taip, net rankas susipjaustė. Atvykę policijos pareigūnai pastebėjo: “Ponia, jūs kraujuojate„. O ji atsakė: “Tai mano širdis kraujuoja„, ir turbūt ji buvo teisi, bet juk aš esu savanaudis“, – kalbėjo buvęs agentas 007.