Rokas. Yra. Gyvas. Didžiausias XXI a. lietuviško roko koncertas – „Telia Play“ platformoje

Grupė „ba.“ / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Vasarą vykęs „ba.“ koncertas yra didžiausias lietuviško roko pasirodymas Vingio parke nuo 1997 m., kai atsisveikinimo koncertą čia surengė grupė „Foje“. Įspūdinga, kad šie šlovingi Lietuvos muzikos momentai užfiksuoti ir parodyti žiūrovui kartu su akimirkomis, kurių neišvysi koncertą stebint gyvai.

BA.10 Koncerto filmas – apie maištą, laisvę, tikras emocijas ir nirvanos pajutimą.

Užsiimk geriausias vietas pirmoje eilėje ir pasinerk į muziką, sudrebinusią Vingio parką – pamatyk didžiausią XXI a. lietuviško roko koncertą bei jo repeticijas ir užkulisius tik per Telia Play+

Grupė „ba.“ / Organizatorių nuotr.
Grupė „ba.“ / Organizatorių nuotr.

„BA“ lyderis Benas Aleksandravičius vis dar prisimena grupės dešimtmečiui paminėti skirto koncerto metu patirtus išgyvenimus ir džiaugiasi, kad būtent šis pasirodymas yra įamžintas filme.

„Per dešimtmetį turėjome įvairių grupės etapų, todėl norėjome juos visus apibendrinti ir paliesti savo koncerte. Jo metu buvo sunku suvokti, kad tai iš tikrųjų vyksta. Galvoje žaibiškai keitėsi nuotaikos ir atsiminimai, atrodo, kad visas dešimtmetis prabėgo pro akis.

Matant didžiulę minią žmonių buvo sunku suvokti, kiek per visą šį laiką mums pavyko pasiekti. Džiaugiamės, kad būtent šis koncertas tapo mūsų pirmu, profesionaliu tokio masto įrašu įamžintu filme“, – kalba B.Aleksandravičius.

Grupė „ba.“ / Organizatorių nuotr.

Skaitykite daugiau