Rokenrolo legendos surengė megakoncertą Kalifornijos dykumoje

Mickas Jaggeris iš „The Rolling Stones“, Paulas McCartney ir Neilas Youngas bei „The Who“ / „Scanpix“ nuotr.
Mickas Jaggeris iš „The Rolling Stones“, Paulas McCartney ir Neilas Youngas bei „The Who“ / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2016-10-17 09:19
AA

Pastaruosius du savaitgalius garsiausi rokenrolo atlikėjai „The Rolling Stones“, Bobas Dylanas, Paulas McCartney, Neilas Youngas, buvęs „Pink Floyd“ narys Rogeris Watersas ir „The Who“ pasirodė per didžiulį festivalį „The Desert Trip“ Kalifornijos dykumoje.

Legendiniai muzikantai dalyvavo polo lauke „Empire Polo“ Indijuje Kalifornijos dykumoje surengtame megakoncerte, kurį muzikos mylėtojai jau vadina vienu geriausių visų laikų koncertų. O kai kurie iš atlikėjų, pavyzdžiui, Paulas McCartney ir „The Rolling Stones“, koncertus surengė per abu festivalio savaitgalius!

Bilietai į didžiulio melomanų susidomėjimo sulaukusį renginį kainavo nuo 199 iki 1 599 dolerių (nuo 173 iki 1 392 eurų).

Rokenrolo legendos surenė megakoncertą Kalifornijos dykumoje (32 nuotr.)
+26
„The Rolling Stones“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Toje pačioje vietoje kasmet vyksta ir jaunimo dievinamas Koučelos muzikos festivalis, tad „The Desert Trip“ gavo neoficialų „Oldčelos“ pavadinimą – didžioji dalis šio festivalio lankytojų buvo vyresnio amžiaus, atėję paklausyti savo jaunystės dievukų.

Nors pagrindinė festivalio auditorija buvo vyresnė nei kituose festivaliuose, jaunimo ir čia netrūko. O juos ypač pradžiugino netikėtas ir iš anksto neskelbtas Rihannos pasirodymas – atlikėja užlipo ant scenos vidury Paulo McCartney šou ir kartu su juo atliko hitą „FourFiveSeconds“. Pristatydamas publikai ant scenos lipančią Rihanną Paulas McCartney net pajuokavo: „Pagaliau radome kažką, kas yra jaunesnis nei 50 metų.“

„The Rolling Stones“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.