Rokeriai „Måneskin“ pristatė dainos „Supermodel“ vaizdo klipą: jame – apsivogęs modelis ir gaudynės

Dainos „Supermodel“ vaizdo klipo kadrai
Dainos „Supermodel“ vaizdo klipo kadrai
Šaltinis: Žmonės
2022-05-31 20:29
AA

Netrukus Lietuvoje pasirodysianti italų roko grupė „Måneskin“ pristatė jau daugelio gerbėjų širdis užkariavusios dainos „Supermodel“ vaizdo klipą. Šįkart veiksmo tikrai netrūko: ekrane – apsivogusio modelio gaudynės ir netikėta baigtis.

Dar gegužės viduryje pristatę Los Andžele įrašytą singlą „Supermodel“, paskutinę pavasario dieną italų roko grupė gerbėjams padovanojo ir dainos vaizdo klipą.

Jame įamžintas siautulingas vakarėlis, po kurio išraiškingas modelis pavagia piniginę, o grupės „Måneskin“ nariai puola ją gaudyti. Galiausiai chaotiškos gaudynės baigiasi... kraupia avarija.

Kaip sako pati grupė, kūrinį „Supermodel“ juos įkvėpė Los Andžele sutikti žmonės.

„Supermodel“ parašėme po kelių savo geriausių mėnesių Los Andžele. Kartais mus išties stebino, o kartu ir labai intrigavo tai, kaip čia žmonėms rūpi jų statusas ir buvimo „įžymybe“ idėja, kaip juos yra apsėdusi išvaizdos ir „kas pažįsta ką“ tema“, – pristatydami dainą kalbėjo grupės nariai.

„Įsivaizdavome mįslingą supermodelį, kuri yra labai kieta, linksma ir komunikabili. Tuo pačiu realybėje ji yra nerami asmenybė, slepianti savo liūdesį ir priklausomybę. Viena vertus, tu ja myli, nes ji tikrai moka gerai leisti laiką. Kita vertus, nori jos vengti, nes ji gali tau prišaukti nemalonumų“, – pristatę kūrinį pasakojo „Måneskin“.

Žiūrėkite dainos „Supermodel“ vaizdo klipą:

Grupė šią dainą pirmąkart gyvai pristatė „Eurovizijos“ dainų konkurso finale Turine, gegužės 14 d. Tiesa, tąkart visos dainos grupė neatliko, kadangi vokalistas Damiano Davidas į sceną lipo šlubuodamas po kojos traumos.

Spalio 31 d. JAV prasidės „Måneskin“ muzikinis turas po pasaulį „Loud Kids Tour“. Kitąmet grupė sugrįš į Europą ir surengs koncertus didžiausiose Senojo žemyno arenose – Londone, Paryžiuje, Berlyne ir kitur. Tiesa, lietuviams nereikės tiek ilgai laukti – „Måneskin“ Lietuvoje koncertuos jau šių metų birželio 7 d. Koncertas vyks Vingio parke, Vilniuje.