Rokeris Lukas atskleidė vaikelio lytį itin išskirtinai: „Nenupasakojamas jausmas“

Luko Liepinaičio ir Oksanos Liepinaitienės vaiko lyties atskleidimo šventės akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Luko Liepinaičio ir Oksanos Liepinaitienės vaiko lyties atskleidimo šventės akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-15 12:06
AA

Praeityje garsus dainininkas Lukas Liepinaitis, žinomas Rokerio Luku vardu ir jo žmona grožio specialistė Oksana Liepinaitienė sužinojo savo vaikelio lytį itin originaliu būdu. Šventės metu jie vos suvaldė emocijas.

Vaikelio atskleidimo šventės akimirkomis socialiniuose tinkluose pasidalijo Rokerio Luko žmona Oksana Liepinaitienė. Ji įrašu leido pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

„Naujas gyvenimo etapas pakeliui!“ – rašė Oksana.

Portalui Žmonės.lt O.Liepinaitienė pasakojo, jog vaikelio lyties atskleidimą norėjo pasilikti ne tik sau, bet ir pasidalinti su šeima, bei artimiausiais draugais.

„Todėl nusprendėme jog šventę rengsime Kauno aerodrome, ten lėktuvui pakilus pasirodys rožiniai arba mėlyni dūmai ir atskleis kokia visgi lytis. Norėjosi įtraukti visus, todėl nusprendėme, kad ir atvykę svečiai pasipuoštų rožiniais arba mėlynais rūbais, jog spėliotų kokia lytis bus“, – portalui Žmonės.lt sakė Oksana.

Emocijų, anot jos neišeina net nusakyti. „Nenupasakojamas jausmas“, – pridūrė moteris.

Tiesa, pora galvojo, jog bus mergaitė. „Svečių taip pat didžioji dalis buvo apsirengę rožinės spalvos akcentais, spėliodami, jog gims mergaitė“, – šypsojosi O.Liepinaitienė.

Žmonės.lt primena, kad Oksana ir Lukas susituokė praėjųsiųjų metų liepos 19-ąją, Sasnavos Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčioje.

Apie naujai iškeptą šeimą byloja socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalinta Luko mylimosios nuotrauka, kurioje jaunavedžiai pozuoja prie lėktuvo.

„Liepinaičiai!“ – po romantišku kadru rašė nuotaka.

Rokerio Luko vaikelio lyties atskleidimo šventė (9 nuotr.)
+3