Roko Yan dovana klausytojams: pristato dainą ir vaizdo klipą „Vokiečių g.“

Rokas Yan / Gabijos Matkutės nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Kiekvienas atlikėjo Roko Yan singlas ar vaizdo klipas sulaukė gausybės palaikymo, kuris kūrėją veda į priekį. Šie metai jaunam dainininkui ne tik labai sėkmingi, bet ir produktyūs. Užbaigdamas kalendorinius metus, šiandien Rokas Yan pristato dar vieną kūrinį ir jo vizualizaciją – „Vokiečių g.“. Pasak kūrėjo, pristatomas singlas yra apie jausmą, kai užaugame asmenybėmis.

Pasakodamas apie pristatomą singlą „Vokiečių g,“, kuris yra iš rudenį pasirodžiusio pirmojo atlikėjo albumo „Iš tų akių“, kūrėjas teigia, kad šiandieninė premjera – jausmus apibūdinanti, Pasak jo, tai tarsi kūrinys apie mūsų, kaip asmenybių užaugimą.

„Daina „Vokiečių g.“ yra apie priešingybes, kurias įsimylime, nes jos tarsi užpildo mūsų trūkumus, kai nesijaučiame „pilni“. Kartais esame pasiryžę laukti tam tikrų momentų ar žmonių ilgiau nei vertėtų – tikimės, kad jie turės atsakymus į visus mūsų klausimus ir abejones. Sakyčiau, kad ši daina apibūdina jausmą, kai užaugame kaip asmenybės, o idealistiški mūsų lūkesčiai susiduria su realybe“, – pasakoja atlikėjas.

Rokas Yan / Asmeninio archyvo nuotr.

Kartu su naujuoju singlu, atlikėjas pristato ir vaizdo klipą, kurį sukūrė kartu su talentingu videografu Alanu Cibulsku. Kūrinio vizualas, įamžintas vienoje sostinės gatvių, itin emocingas ir atliepiantis dainos emociją.

„Labai mėgstu minimalizmą ir vizualinius sprendimus, kurie turi daugiau prasmių nei vieną. Kuriant dainų vizualizacijas visuomet ieškau būdų paprastais ir kasdieniškais vaizdais ištransliuoti gilesnes emocijas. Manau, kad menas yra ne sukurti kažką itin sudėtingo, ką suprastų tik „išrinktieji“, o pateikti viską taip, kad žinutė pasiektų kuo daugiau žmonių ir būtų jiems artima“, – apie vaizdo klipą „Vokiečių g.“ pasakoja kūrėjas.

Pasakodamas apie savo artimiausius planus, jaunas atlikėjas džiaugiasi sėkmingais metais, per kuriuos įvyko pirmieji soliniai koncertai bei išleistas pirmasis albumas. Tiesa, vaikinas neketina užmigti ant laurų ir jau ruošia naują kūrybą, kurią ketina pristatyti artėjančiais metais.

„Sakyčiau, kad čia tik pradžia. Didžiuojuosi tuo, ką pavyko sukurti pirmajame albume, bet patyliukais jau ir džiūgauju, kad ši „era“ eina į pabaigą – galvoje jau sukasi dainos ir idėjos, kurias noriu prikelti gyvybei kitais metais. Visame atlikėjų kuriamame turinyje, nuo dainų iki klipų ar koncertų, slypi itin daug klausytojams nematomų detalių, kurias įgyvendinti užtrunka ne vieną mėnesį. Turiu tikslą kuo labiau sumažinti laiką tarp dainų parašymo ir jų išleidimo, kad mano auditorija galėtų jaustis dar arčiau manęs ir realiu laiku patirti su manimi emocijas, apie kurias dainuoju.“

Rokas Yan / Viktorijos Makovskajos nuotr.

Jau šį šeštadienį Rokas Yan surengs ir pirmąjį solinį koncertą Kaune. Kartu su grupe bei scenos svečiais atlikėjas pasirodys „Žalgirio“ arenos amfiteatre. Atlikėjo teigimu, tai bus ypatingas vakaras, kadangi jis vyks švenčių laukimo periodu. Čia atlikėjas be pirmą kartą kauniečiams skambėsiančių kūrinių iš pirmojo albumo, kūrėjas žada ir ne vieną šventinę muzikinę staigmeną. Bilietus į gruodžio 10 d. vyksiantį koncertą platina Bilietai.lt.

„Tradicija tapęs dalykas apie mano koncertus – jie niekada nebūna vienodi. Nuolat degu noru kažką pakeisti, įtraukti bent vieną naują dainą, nustebinti ne tik savo klausytojus, bet ir save patį, savo grupę. Turbūt dėl to taip mėgaujuosi tuo, ką darau. Su grupe ir visa komanda atidžiai

dėliojame visas detales, kad koncertas būtų ne tik geriausias iki šiol, bet ir iš tiesų šventiškas – Kalėdinis. Labai visų laukiu, nes kito tokio nebus“, – intriguoja Rokas.

Kviečiame įvertinti naują Roko Yan kūrinį ir vaizdo klipą „Vokiečių g.“:

Skaitykite daugiau