Rolandas Mackevičius pamokė Dovydą Laukį: atskleidė laimingos santuokos receptą

Rolandas Mackevičius, Ieva Mackevičienė, Dovydas Laukys ir Monika Marija Paulauskaitė-Laukė / LNK ir R.Danisevičiaus nuotr.
Rolandas Mackevičius, Ieva Mackevičienė, Dovydas Laukys ir Monika Marija Paulauskaitė-Laukė / LNK ir R.Danisevičiaus nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-12-17 16:23
AA

Daugiau nei dešimtmetį laimingu šeimos gyvenimu su žmona nuomonės formuotoja Ieva Mackevičiene besimėgaujantis televizijos laidų vedėjas Rolandas Mackevičius tikrai galėtų dalinti sėkmingos santuokos receptus. Taip ir įvyko – praėjusiais metais vestuvinius žiedus sumainiusi dainininkė Monika Marija ir jos sutuoktinis Dovydas Laukys sulaukė netikėto R.Mackevičiaus patarimo.

„Dovydas yra tas žmogus, kuris man duoda daug patarimų ir atsako į daugybę klausimų. Ir muzikine, ir visomis kitomis prasmėmis. Jis turi gerą skonį“, – laidoje „Protas ir jėga“ komplimentų antrai pusei negailėjo dainininkė, kartu su mylimuoju stojusi į kovą prieš Tomą Vaškevičiūtę ir Gytį Ivanauską. 

Paklaustas, ar jau įprato Moniką Mariją vadinti žmona, Dovydas neslėpė, kad susiduria ir su iššūkiais.

„Taip, natūraliai viskas gaunasi, kai pasirenki teisingai. Darbus ir asmeninį gyvenimą stengiamės atskirti. Bet tai nėra lengva ir dažnai tenka kartu dirbti, kartu kurti“, – pasakojo D.Laukys.

Po nepavykusios užduoties pora netruko susiginčyti, kuris kaltas dėl tokios baigties. Jaunai šeimai laidos vedėjas Rolandas Mackevičius atskleidė sėkmingos santuokos receptą.

„Aš, kaip žmogus, esantis santuokoje jau dešimt metų, noriu tau, Dovydai, pasakyti, kad moterys yra visada teisios. Net kai yra neteisios. Niekada nekaltink moters ir būsi tik laimingesnis“, – mokė Rolandas.

Laida „Protas ir jėga“ – šeštadienį, 19.30 val.