Rolandas Skaisgirys prabilo apie draugų išdavystes ir skyrybas

Rolandas Skaisgirys / Viganto Ovadnevo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Rolandas Skaisgirys dabar pripažįsta ir labai netikėtą dalyką – tai, kad skyrybos su žmona Vaida jam davė ir naudos: „Mano verslai dar niekada nebuvo tokie sėkmingi ir pelningi, nes turėjau laiką susifokusuoti į juos“.

Rolando ir Vaidos Skaisgirių skyrybų drama viešai aptarinėjama iki šiol. Juodu nevengia pateikti savo įvykių versiją ir, panašu, kad buvę sutuoktiniai širdyje iki šiol nešiojasi nemažai nuoskaudų.

Ar judviem šiandien pavyksta bendrauti?“ – laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ Rolando klausia žurnalistas Edvardas Žičkus. Prodiuseris – atviras: „Ne, mes su Vaida nebendraujame“.

Vaida jau prieš kurį laiką ėmė viešai demonstruoti šiltus jausmus naujam mylimajam, su kuriuo leidosi į romantišką kelionę. Tačiau Rolandas laidoje atvirauja  – nežiūrint viešai jau kurį laiką sklandančių kalbų, esą greta jo irgi jau kuris laikas šildosi nauja jauna gražuolė – tai nėra tiesa.

Rolandas Skaisgirys ir Edvardas Žickus

„Moterys neskuba su manimi megzti pažinčių, – prisipažins ir čia pat su šypsena pridus. – Šiuo metu mano gyvenime nėra antrosios pusės, tad pretendentės gali rikiuotis“.

Visi ir dabar galvoja, kad esu vagis, – žodžių į vatą nevynioja Rolandas, kai pokalbis pasisuka apie tik ką teismo paskelbtą išteisinamąjį sprendimą net septynerius metus trukusioje kyšio davimo byloje. – Tris paras drebėjo rankos. Jaudinausi kur kas labiau, nei tada, kai mane suėmė ir dviem paroms uždarė į areštinę“.

R.Skaisgirys neslepia, kad visą šalį sudrebinęs skandalas jam kainavo labai brangiai. Didžiausia kaina, kurią teko sumokėti – prarasta šeima. Sekmadienio vakaro laidoje jis atvirai kalba ir apie psichologės kabinete praleistas valandas, ir apie patirtą artimų bendražygių išdavystę.

 

Rolandas Skaisgirys/ Juliaus Žalnierukyno ir Aleksandro Broko („Culture Bridge“) nuotr.

„Visame tame likau vienas. Nesulaukiau jokio palaikymo, nei iš bičiulių, nei iš žiniasklaidos, su kuria dirbu, nei iš mano paties įkurtų asociacijų ar organizacijų, kurioms per ilgus metus padėjau surinkti didžiules sumas paramos“, – apmaudo neslepa 52-ejų verslininkas.

Atviras Rolando Skaisgirio interviu – jau šį sekmadienį 20.00 val. portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“.

Skaitykite daugiau