Susitikimas su Monika Linkyte po atviru dangumi: išsiilgusiam būriui gerbėjų – naujos dainos

Monikos Linkytės koncerto akimirka / Kipro Šreimikio nuotr.
Monikos Linkytės koncerto akimirka / Kipro Šreimikio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-08-15 09:30
AA

Penktadienį po atviru dangumi įvyko ilgai lauktas muzikinis susitikimas – į sostinės „Vasaros terasą“ sugrįžo atlikėja Monika Linkytė. Gyvų koncertų išsiilgę klausytojai turėjo galimybę išgirsti hitais tapusius atlikėjo kūrinius ir naujas, niekur negirdėtas muzikines premjeras.

Popmuzikos atlikėja Monika Linkytė pasakoja, kad vėl susitikti su gerbėjais yra kaip niekada gera, nes kiekvienas gyvas pasimatymas su žmonėmis suteikia jai glėbį pozityvių emocijų ir  naujo parako kūrybai.

„Širdis dainuoja, kad koncerte susirinko tiek daug mano muziką mylinčių žmonių. Karantino metu jaučiausi labai blogai, nes man yrasvarbus gyvas ryšys su klausytoju. Koncertai yra ta vieta, į kurią atsinešu visą savo įdirbį ir parodau jį žiūrovams, kaip niekad nuogai. Mačiau išsiilgusius žiūrovų veidus, džiaugiuosi, kad vieni su kitais dalinomės pozityvia energija“, – teigia atlikėja.

Monikos Linkytės koncerto akimirka / Kipro Šreimikio nuotr.

Koncerto repertuare buvo įtraukti ne tik žinomi kūriniai, tiek kaip  „Po dangum“, „Ant pasaulio krašto“, „Žodžių nereikia“, „Skęstu“, „Padovanojau“ ar ką tik pasirodžiusios dainos „Visada šalia“ ir „Šilkas“, bet ir naujausi, dar jokiose muzikinėse platformose neskambėję atlikėjos singlai.

„Kiekvienas koncertas yra ypatingas. Šis buvo kupinas vasaros gaivos, žvaigždžių nusėto dangaus, meilės muzikai ir daug šokančių, kartu dainuojančių žmonių. Dovanojau jiems ne tik senai išleistas dainas, bet dar ir niekur neskambėjusius kūrinius. Tikiuosi, šviežiai suskambę kūriniai taip pat bus įvertinti ir ras vietą klausytojų grojaraščiuose“, – sako Monika Linkytė.

Monikos Linkytės koncerto akimirka / Kipro Šreimikio nuotr.

Muzikinius atlikėjos pasirodymus akomponavo klavišiniai instrumentai ir gitara. Vakaro eigoje ant scenos pasirodė žinomi muzikos pasaulio veidai, vienas iš jų Kristupas Kerulis, M. Linkytės „Dainuok su manim“ projekto partneris.

„Buvo gera kartu palydėti saulę ir pajusti muziką, dabar nekantrauju ir visus kviečiu gyvai susitikti rugpjūčio 22 d. Kaune „ Pakrantė LIVE”, kuriame įvyks paskutinis mano šios vasaros koncertas. Susitikime, išgyvenkime muziką ir pasimėgaukime paskutiniu vasaros pasispardymu kartu. Lauksiu jūsų su senai pamėgtais kūriniais, naujomis muzikinėmis premjeromis ir vakaro siurprizais – kitais, žinomais scenos atlikėjais“, – vasaros pasirodymo Kaune laukia atlikėja.

Akustinis Monikos Linkytės koncertas (23 nuotr.)
+17