Romantiškiausios ir kurioziškiausios garsenybių sužadėtuvių istorijos

Kanye Westas ir Kim Kardashian, Lady Gaga ir Tayloras Kinney , Joe Manganiello ir Sofia Vergara / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sužadėtuvės – itin reikšmingas ir svarbus gyvenimo įvykis, kuriam ilgai ir kruopščiai ruošiamasi. Savo išrinktosioms pasipiršti nutarę garsūs vyrai taip pat iš kailio neriasi, kad padarytų kuo įspūdingesnę ir romantiškesnę staigmeną, o savo sužadėtuvių istorijomis kai kurie pasidalija ir viešai. Tiesa, ne visiems pasipiršti pavyksta sklandžiai – net ir garsenybės neišvengia kurioziškų situacijų...

Valentino dienos proga Žmonės.lt kviečia sužinoti romantiškiausias ir kurioziškiausias garsenybių sužadėtuvių istorijas!

Kim Kardashian ir Kanye Westas

Jų sužadėtuvės – neabejotinai vienos įspūdingiausių, o apie tokias slapčia pasvajoja tikrai ne viena įsimylėjusi moteris. 

2013-ųjų spalio 21-ąją Kim Kardashian šventė savo 33-iąjį gimtadienį, kurį jai suorganizavo mylimasis Kanye Westas. Reperis išnuomojo visą beisbolo stadioną San Franciske, kur sukvietė Kim draugus bei artimuosius. Paėmęs mylimąją už rankos, Kanye Westas nusivedė ją į stadiono vidurį, kur jiedu meiliai apsikabinę klausėsi orkestro, grojančio Kim mėgstamą Lanos Del Rey dainą „Young and Beautiful“.

Pasibaigus dainai, Kanye Westas atsisuko į savo mylimąją ir visų svečių akivaizdoje priklaupė ant kelio – švieslentėje atsirado užrašas „Prašau, tekėk už manęs“, ir susijaudinusi Kim šoko jam į glėbį. Tada dangų nušvietė fejerverkai ir visi svečiai subėgo į stadiono vidurį pasveikinti naujųjų sužadėtinių. Apie įspūdingo dydžio žiedą net nebėra ką pridurti...

George'as ir Amal Clooney

Holivudo aktorius ir režisierius George'as Clooney pusmetį pradraugavęs su teisininke Amal Alamuddin suprato, kad tikrai surado tą vienintelę ir pamiršo visus anksčiau duotus pažadus niekada nevesti.

Pagaliau prisiruošęs pasipiršti George'as Clooney iš Londono grįžtančiai mylimajai paruošė vakarienę, sudarė romantiškų dainų grojaraštį ir paslėpė dėžutę su žiedu. Po vakarienės aktorius nieko neįtariančios Amal paprašė uždegti žvakes ir pasakė, kad žiebtuvėlis yra dėžutėje už jos.

„Ji apsisuka paimti dėžutės, atidaro ją ir ten – žiedas. Ji žiūri į mane ir sako: „Čia žiedas“, tarytum kas nors kada nors jį būtų netyčia čia palikęs“, – savo sužadėtuvių istoriją vienoje laidoje pasakojo aktorius.

Net ir pamačiusi žiedą Amal ne iš karto suprato, kad jis skirtas jai ir kad George'as jai peršasi. Galiausiai priklaupęs ant kelio aktorius tiesiai šviesiai pasakė, kad jam reikalingas atsakymas, ir žado netekusi Amal ištarė „taip“.

George'as Clooney ir Amal Clooney / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Sofia Vergara ir Joe Manganiello

Seksualusis aktorius Joe Manganiello labai greitai suprato, kad Sofia Vergara – būtent jam skirta moteris, tad jai pasipiršti nutarė vos po pusmečio draugystės, per atostogas Havajuose.

Organizuodamas piršlybas, Joe Manganiello apgalvojo ne tik visą romantiško vakaro eigą, bet ir žodžius, kuriuos pasakys lemiamą akimirką – iki širdies gelmių jaudinančią kalbą aktorius išmoko pasakyti ispaniškai, gimtąja Sofios kalba.

„Buvau parengęs ypatingą kalbą ispaniškai, ir būtent dėl to labiausiai nervinausi, – pasakojo aktorius. – Paskutinis dalykas, ko gali norėti, tai susimauti su ispanų kalba kai peršiesi kolumbietei. Tam gauni tik vieną progą, ir jeigu jau esi pasiruošęs tai padaryti, privalai tai padaryti gerai, būtina viską kruopščiai suplanuoti.“​

George'as Clooney ir Amal Clooney / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Johnny Deppas ir Amber Heard

Holivudo žvaigždė Johnny Deppas, nusprendęs pasipiršti savo draugei Amber Heard, iki galo neapgalvojo visų smulkmenų ir išrinko jai per didelį žiedą...

Apsukrus Johnny Deppas nesutriko ir nusprendė, kad mylimajai per didelį žiedą iki vestuvių nešios pats!

Moteriškas žiedas ant aktoriaus piršto neliko nepastebėtas, tad vėliau jis paaiškino žurnalistams, ką tai reiškia: „Aš nešioju moterišką sužadėtuvių žiedą. Jis buvo per didelis mano merginai.“

Tiesa, Amber Heard neliko be žiedo – Johnny Deppas vėliau jai padovanojo kitą, jos dydžio.

George'as Clooney ir Amal Clooney / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Lady Gaga ir Tayloras Kinney

Aktorius savo gyvenimo meilei pasipiršo lygiai prieš metus – per Valentino dieną, jos gimtajame mieste. O vėliau piršlybas pora atšventė Lady Gagos šeimai priklausančiame restorane su visais artimaisiais.

„Tai įvyko Manhatane. Tuo metu snigo – buvo labai gražu“, – pasakojo Tayloras Kinney.

He gave me his heart on Valentine's Day, and I said YES!

A photo posted by Lady Gaga (@ladygaga) on

O tokiai ypatingai progai Tayloras Kinney buvo paruošęs įspūdingą, juvelyrės Lorraine Schwartz kurtą žiedą su didžiuliu širdies formos briliantu. O kitoje žiedo pusėje yra Tayloro ir Stefani, Lady Gagos tikrojo vardo, inicialai bei juos jungianti širdelė iš briliantų.

„Jis visada vadino mane mano tikruoju vardu. Nuo pat pirmo pasimatymo. Aš esu tokia laiminga būsima nuotaka! Negaliu nustoti šypsotis“, – netrukus po sužadėtuvių „Instagram“ rašė Lady Gaga, gerbėjams parodžiusi savo žiedo nuotrauką.

George'as Clooney ir Amal Clooney / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Johnas Legendas ir Chrissy Teigen

Hito „All Of Me“ atlikėjas savo gyvenimo meilei pasipiršti nutarė per jos mėgstamiausią šventę – Kalėdas. Tačiau vykstant į vietą, kur turėjo vykti sužadėtuvės, pora susipyko dėl kalėdinių dovanų...

„Prisimenu, kad važiuodami į oro uostą mes labai stipriai susipykome, nes iš anksto išpakavome kalėdines dovanas, o jis man padovanojo tik receptų knygą ir elektrinį puodą. Mes susipykome ir aš prisimenu, kaip jis man išrėkė: „Tu tik palauk ir pamatysi!“, o aš jam piktai atrėžiau: „Laukti ko!?“ – vienoje laidoje prisiminimais dalijosi manekenė.

Vis tik laukti buvo ko – nuvykusi į kalnus, Chrissy Teigen pamatė šventiškai išpuoštą trobelę, jų laukė virtuvės šefo pagaminta vakarienė, o galiausiai vietoje deserto buvo atneštas sidabrinis padėklas su gaubtu, po kuriuo buvo paslėptas žiedas.

Ludacrisas ir Eudoxie Mbouguiengue

„Greitų ir įsiutusių“ žvaigždė Ludacrisas save laiko romantišku vyruku, ir dėl to nekyla jokių abejonių. Ko vertos jau vien jo suplanuotos sužadėtuvės, kurios iš karto virto vestuvėmis!

„Turi būti kūrybingas, būti kitoks. O tokie dalykai moters atmintyje išlieka visam gyvenimui, tad aš turėjau kaip reikiant pasistengti“, – apie sužadėtuves yra pasakojęs jis.

Savo mylimajai aktorius ir reperis pasipiršo per praėjusias Kūčias – pora privačiu lėktuvu vyko romantiškos vakarienės, kai Eudoxie pro lėktuvo langą ant žemės pamatė užrašą: „Eudoxie, ar tekėsi už manęs“.

Vos grįžusi namo mergina rado dar vieną staigmeną – jos jau laukė paruošta nuotakos suknelė (pranešama, kad ją išrinko Ludacriso mama) ir susirinkę patys artimiausi šeimos nariai bei draugai. Čia pat per nedidelę ceremoniją Ludacrisas ir Eudoxie tapo vyru ir žmona, o iš karto po jos pora išvyko medaus mėnesio į Kosta Riką.

She didn't say yes. She said HELL YES! #milehighproposal

A photo posted by @ludacris on

Benas Stilleris ir Christine Taylor

Iš aktoriaus Beno Stillerio kiti vyrai galėtų pasimokyti vieno dalyko – jeigu jau peršiesi, tai nepamiršk žiedo!

„Aš nuskridau į Los Andželą iš Niujorko, kad ją nustebinčiau. Uždegiau jos namuose žvakes, pribarsčiau rožių žiedlapių iki pat terasos, kur laukiau jos. Tai tikrai buvo labai saldu ir romantiška, – savo sužadėtuvių istoriją kalbėdamas su „Parade“ prisiminė aktorius. – Kai ji pamatė žiedlapius, suprato, kad namuose yra draugiškas įsilaužėlis. Aš priklaupiau ant kelio ir tik tada supratau, kad visiškai pamiršau žiedą! Tad teko jai pasakyti „palauk sekundėlę“, nubėgti į kitą kambarį ir paimti jį iš kuprinės. Kai sugrįžau, paklausiau: „Ar tekėsi už manęs?“, ir ji atsakė „žinoma, kad taip“. Buvau be galo laimingas“.

George'as Clooney ir Amal Clooney / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Peteris Facinelli ir Jaimie Alexander

Aktoriaus Peterio Facinelli piršlybų plane svarbų vaidmenį turėjo atlikti specialiai tam pasamdytas lėktuvas, tačiau sutartą dieną viskas klostėsi ne visai taip, kaip jis įsivaizdavo...

„Mes užsikėlėme į „Empire State Building“ viršų, ji visiškai nieko neįtarė, – apie piršlybas žurnalui „People“ pasakojo aktorius. – Lygiai 16 val. turėjo praskristi lėktuvas su ant plakato užrašytu klausimu. O 15.55 val. ji pasakė: „Man šalta, aš einu vidun“. Ir tada aš pakeliu akis ir pamatau, kad lėktuvas jau čia! Įbėgau vidun ir paraginau ją: „Privalai tai pamatyti!“ Kai mes išėjome, dangų užtraukė debesys ir lėktuvas pradingo horizonte.“

Aktorius vis tik išsisuko iš situacijos – lėktuvą savo mylimajai parodė per žiūronus, kuriuos, lyg nujausdamas, buvo atsinešęs. O jos atsakymas, žinoma, buvo „taip“.

George'as Clooney ir Amal Clooney / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Skaitykite daugiau