Egidijus Dragūnas savo jėgas išmėgino TV projekto komisijos kėdėje

„Romeo ir Džiuljeta“ komisijos nariai / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio vakarą, visai kaip Viljamo Šekspyro pjesėje, virė aistros. Mat Vilniuje įsikūrusioje Teatro arenoje vyko jau trečiasis muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ filmavimas. Jo metu trylika likusių balsingųjų dalyvių varžėsi dėl to vienintelio Romeo ir Džiuljetos titulo ir galimybės dainuoti roko operoje „Meilė ir Mirtis Veronoje“. O didžiausia nuostabą projekte sukėlė komisijos nario amplua save išmėginęs Egidijus Dragūas

Bus papildyta nuotraukomis.

Tiesa, šioje laidoje nedalyvavo Vaidas Baumila, kuris šiuo metu išvykęs į Londoną. Ten dainininkas gavo pagrindinį vaidmenį viename miuzikle, „Uninion“ teatre. Tiesa, visus šio atlikėjo gerbėjus skubame nuraminti – jis iš projekto bent kol kas nesitraukia ir jo pakaita nėra ieškoma. Tai portalui Žmonės.lt patvirtino ir projekto prodiuseriai.

Publikos gretose sėdėjo TV projektuose  jau matyti veidai: peros solistės Kristinos Zmailaitės, dainininko ir komisijos pirmininkas Kostas Smoriginas bei prodiuseris  Dominykas Kubilius.

Tačiau netikėčiausias jų buvo ketvirtasis komisijos narys, „daug garso ir šviesų“ Egidijus Dragūnas-Sel. Jis į laidą atvyko norėdamas palaikyti vieną iš dalyvių, savo grupės pritariančiąją vokalistę Silviją. Tiesa, Egidijų publikoje palaikė ir jo mylimoji Eleonora Sebrova.

Nors Egidijus ir garsėja savo nenuspėjamu charakterio būdu, šįvakar jis buvo ne tik taikus, bet ir dosnus. Kuomet kiti komisijos dalyviai gana kritiškai vertino visus dalyvius.

Šios laidos eiga buvo tarsi iš Viljamo Šekspyro parašytų eilutės: „Koksai pašėlęs kraujas! Tuoj pašoko ir jaunus skruostus nuplieskė ugnim“. Iš dalyvių komisija tikėjosi itin energingų pasirodymų. Jiems gyvai pritarė rinktinis roko operos  „Romeo ir Džiuljeta“ orkestras, vadovaujamas Kauno valstybinio muzikinio teatro dirigento Jono Janulevičiaus.

Skaitykite daugiau