Rosie Huntington-Whiteley ir Jasonas Stathamas savo santykiuose padarė pertrauką

Jasonas Stathamas ir Rosie Huntington-Whiteley / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Seksualioji manekenė Rosie Huntington-Whiteley ir veiksmo filmų žvaigždė Jasonas Stathamas nusprendė pabūti kurį laiką atskirai, kad nuspręstų, ar dar nori būti vienas kito gyvenime.

Manekenę pažįstantis „Mail Online“ šaltinis tvirtina, kad karščiausia Holivudo pora tituluojami Rosie Huntington-Whiteley (26 m.) ir Jasonas Stathamas (45 m.) jau kuris laikas gyvena atskirai, tačiau oficialiai apie skyrybas nepraneša, nes dar viliasi susitaikyti ir būti kartu.

„Nėra jokio trečio žmogaus. Jie labai myli vienas kitą ir nenori viešai pranešti apie skyrybas, nes dar tikisi viską išsiaiškinti. Pastaruoju metu jie daug pykosi ir jiems dabar reikia erdvės, kad galėtų viską gerai apgalvoti“, – sakė porą pažįstantis šaltinis.

Manoma, kad jųdviejų santykiams koją kiša amžiaus skirtumas – Rosie yra net 19 metų jaunesnė už Jasoną.

Manoma, kad jųdviejų santykiams koją kiša amžiaus skirtumas – Rosie yra net 19 metų jaunesnė už Jasoną. Pati Rosie ankstesniuose interviu ne kartą yra tvirtinusi, kad amžiaus skirtumas jos ir Jasono santykiams neturi jokios įtakos. „Manęs nedomina vaikinai, aš turiu tokį vyrą, kokio man ir reikia. Mane žavi ir įkvepia jo išmintis ir stiprybė, o tokiomis savybėmis pasigirti gali tik žmogus su amžiumi. Tarp mudviejų yra ryšys, kuris nesusijęs su amžiumi“, – yra sakiusi Rosie.

Taip pat kalbama, kad įtakos nesutarimams turėjo ir tai, kad Jasonas dar nenori pirštis savo mylimajai, o ji jau norėtų ištekėti.

Į dienos šviesą išlindus poros nesutarimams, kaip tik pasirodė naujas žurnalo „Elle“ numeris, kurio viršelį puošia Rosie. Interviu žurnalui ji labai šiltai kalbėjo apie savo mylimąjį. „Dauguma manekenių turi ilgamečius mylimuosius, nes joms reikia stabilumo. Mano santykiuose irgi taip yra. Vienas gražiausių dalykų mūsų su Jasonu santykiuose yra tai, kad aš bet kuriame pasaulio kampelyje galiu jaustis tarsi namuose, jeigu jis yra šalia“, – kalbėjo manekenė.

Rosie Huntington-Whiteley ir Jasonas Stathamas kartu yra trejus su puse metų.

Skaitykite daugiau