Rožiniai akiniai nuimti: Harry Stylesas su 10 metų vyresne Olivia Wilde daro santykių pertrauką

Harry Stylesas ir Olivia Wilde / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Harry Stylesas ir Olivia Wilde / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-19 16:56
AA

Populiarumu besidžiaugiantis dainininkas Harry Stylesas (28) su dešimt metų vyresne aktore Olivia Wilde (38) nusprendė padaryti pertrauką. Susižavėjimas ir santykių pradžios azartas – jau praeityje.

Harry Stylesas ir Olivia Wilde savo santykiuose nusprendė padaryti pertrauką, rašo TMZ.

Harry ir Olivia po beveik dvejų kartu praleistų metų „daro pertrauką“. Viso to priežastis – įtemptas Harry gastrolių grafikas bei Olivios šeimos įsipareigojimais bei darbas Holivude.

H.Styleso gastrolės vyksta į užsienyje, o O.Wild šiuo metu Los Andžele dirba su projektais ir leidžia laiką su bendrais jos ir Jasono Sudeikio vaikais.

Harry Stylesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

TMZ rašo, kad Harry ir Olivios santykiuose netrūko dramos. Olivios ir Jasono buvusi auklė teigė, kad Olivia atsisakė savo šuns praėjus kelioms savaitėms po pažinties su Harry, neva tam, kad galėtų skirti laiko dainininkui.

Be to, kalbama, kad filmo „Nesijaudink, brangioji“ filmavimo aikštelėje dėl Harry ir Olivios romano kilo daugybė nemalonumų, kadangi Olivia dažnai dingdavo kartu su Harry. Ji režisavo filmą, o jis jame vaidino.

Olivia Wilde Venecijos kino festivalyje, 2022 m. / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Primename, kad kalbos apie žvaigždžių romaną pasklido 2021-ųjų pradžioje, kai O.Wilde ir H.Stylesas kartu atvyko į savo bičiulių vestuves. Tąkart šiltus jausmus vienas kitam demonstruojančius O.Wilde ir H.Stylesą pavyko įamžinti paparacams. Į vestuves atvykusi aktorė buvo įsikibusi į dainininko ranką.

„Savaitgalį jiedu dalyvavo vestuvėse Montecito rajone, Kalifornijoje. Šalia draugų jie elgėsi meiliai, laikėsi už rankų ir atrodė labai laimingi“, – pasakojo šaltinis.

Teigiama, kad kiek vėliau O.Wilde ir H.Stylesą paparacai nufotografavo ir prie dainininko namų Los Andžele.

Olivia Wilde net septynerius metus buvo susižadėjusi su lietuvių kilmės aktoriumi Jasonu Sudeikiu. Pora skirtingais keliais pranešė sukantį 2022-ųjų lapkritį.

„Išsiskyrimas įvyko dar metų pradžioje. Tai buvo draugiškos skyrybos, dabar jie puikiai dalijasi vaikų auklėjimo grafiku. Jiems vaikai yra šeimos santykių prioritetas“, – tąkart portalui „People“ kalbėjo porai artimas šaltinis.

Olivia Wilde ir Jasonas Sudeikis augina sūnų Otisą Alexanderį ir dukrą Daisy Josephine.