Rožių karai: „4 Roses“ narė jaučiasi išmesta iš grupės, buvusios kolegės kaltina ją pačią

„4 Roses“ / Nerijaus Kuzmicko nuotr.
„4 Roses“ / Nerijaus Kuzmicko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-28 12:51
AA

Kai merginų grupė „4 Roses“ pakeitė pavadinimą – tapo „Queens of Roses“ ir paskelbė kolektyve likusios trise, į viešumą iškilo konfliktas. Eglė Čepaitė-Keturkė Žmonės.lt pasakoja, kad iš „4 Roses“ ji pašalinta „už akių“, tuo tarpu grupėje „Queens of Roses“ likusios atlikėjos tikina, kad dėl tokios situacijos kalta pati Eglė.

„X Faktoriuje“ išgarsėjusią grupę „4 Roses“ iš pradžių sudarė keturios merginos – Dileta Meškaitė-Kisielienė, Akvilė Kisielienė, Giedrė Girnytė ir Eglė Čepaitė-Keturkė.

Praėjusią savaitę nuaidėjo žinia apie grupės pokyčius – pakeitusios pavadinimą į „Queens of Roses“ merginos liko trise: D.Meškaitė-Kisielienė, A.Kisielienė ir G.Girnytė.

Ketvirtoji mergina – šiuo metu motinystės atostogose esanti E.Čepaitė-Keturkė – apie tokius grupės pokyčius tikina sužinojusi ne iš kolegių, bet iš interneto portalų: Žmonės.lt ji sakė, kad anksčiau nebuvo įspėta, jog nebėra grupės narė.

Tuo tarpu „Queens of Roses“ laikosi kitokios pozicijos: sako, kad Eglė kelia intrigas, mat siekia reklamos.

Eglė Keturkė / Asmeninio albumo nuotr.

Išmetė „už akių“?

Bendraudama su Žmonės.lt E.Čepaitė-Keturkė neslėpė, kad grupėje „4 Roses“ netrūko nesutarimų. Pati ji grupėje dainavo kelerius metus, tačiau pastaruosius savo veiklą buvo sustabdžiusi – išėjo motinystės atostogų. Vis dėlto oficialiai pasitraukusi iš grupės ji nebuvo.

„Galima sakyti, kad su merginomis kovojome nuo balandžio mėnesio, intrigos ir nesąmonės vyko visą vasarą. Esmė ta, kad sukūrusi asmeninį projektą – prisistačiusi kaip atlikėja Jolee ir išleidusi solinę dainą, labai papiktinau grupės merginas. Jos buvo šoke, neva kaip galėjau taip pasielgti, nors dvi iš trijų pačios dalyvaudavo kituose projektuose. Mano nuomone, mano projektas joms neturėjo kelti jokio susijaudinimo, bet nutiko kitaip“, – istoriją nuo pradžių pradeda Eglė.

Kelis mėnesius praleidusi motinystės atostogose, E.Čepaitė-Keturkė pasakoja vasarą bandžiusi tęsti veiklą grupėje: „Susitikome balandį, kalbėjomės. Pasakiau, kad vasarą norėčiau vėl prisijungti prie grupės. Jos dėl mano noro labai nustebo – anksčiau tvirtai galvojo, kad aš nebegrįšiu, nors taip sakiusi nebuvau. Susitarėme, kad vasarą prisijungsiu prie jų per kelis koncertus – vėl pabandysiu įsivažiuoti į ritmą. Taip ir buvo: vaiką prižiūrėjo tėvai, vyras, o aš dalyvavau dvejuose koncertuose.“

Nei man į žinutes atsakė, nei į skambučius. Taip – dvi savaites. Galiausiai gavau žinutę į „Facebook“ – neva „sorry, neturim apie ką su tavim šnekėti“.

Tačiau grįžimas į grupę buvo laikinas. „Po koncertų kreipiausi į merginas sakydama, kad artėja ruduo, ir esu pasiruošusi grįžti į darbą pilnai – vėl galime koncertuoti keturios. Tačiau į tokį pareiškimą gavau visišką „ignorą“. Nei man į žinutes atsakė, nei į skambučius. Taip – dvi savaites. Galiausiai gavau žinutę į „Facebook“ – neva „sorry, neturim apie ką su tavim šnekėti“. Nieko nesupratau... Juk vasarą dar ir Akvilės vestuvėse dalyvavau, ir viskas atrodė gerai“, – apgailestavo E.Čepaitė-Keturkė.

Bendraudama su Žmonės.lt ji lieja nuoskaudą: „Kodėl reikalai buvo taip tvarkomi? Juk jei jos norėjo likti trise, buvo galima daug gražiau, žmogiškiau išspręsti. Aš nenorėjau veltis į konfliktą. Gal mano antros solinės dainos pasirodymas turėjo įtakos jų sprendimui?“

Visgi Eglė pasakoja, kad buvusios kolegės perspėjo ją apie laukiančius pokyčius. „Prieš savaitę man jos parašė, kad grupės pavadinimą pakeis. Neva, kad nekiltų jokių neaiškumų. Nors tų paaiškinimų, kodėl aš esu motinystės atostogose ir jos koncertuoja trise, anksčiau nebuvo jokių. Jos realiai darė viską, kad atrodytų, jog manęs ten ir nebuvo, arba kad pasitraukiau savo noru“, – sako E.Čepaitė-Keturkė.

Siekia reklamos?

Eglė Keturkė / Asmeninio albumo nuotr.

Tuo tarpu „Queens of Roses“ narės neigia Eglės žodžius, neva ji buvo ignoruojama, ir tikina visai priešingai.

Anot grupės lyderės Diletos Meškaitės-Kisielienės, tai pati E.Čepaitė-Keturkė paprašė pakeisti „4 Roses“ pavadinimą, mat tolimesnis bendradarbiavimas nebenusimatė.

„Grupės pavadinimą mes pakeitėme Eglės prašymu. Mes jau seniai kalbėjome, kad negalime dirbti kartu, ir ta kalba prasidėjo birželį, jei ne anksčiau. Visoms tai buvo aišku. Tai Eglė mus ignoravo, tai darė tiesiog piktybiškai. Ji neatsakinėjo į mūsų laiškus. Mes iki dabar neturime jokių jos atsakymų. Tik matėme, kad ji bando viešai pyktis ir kelti intrigas. Man tokie dalykai nepatinka. Tokius dalykus reikia aiškintis akis į akį“, – sakė Dileta.

Plačiau situaciją pakomentavo Giedrė Girnytė. „Eglė tikriausiai galvoja, kad mes viską padarėme už akių ir ją išmetėme. Tačiau tai buvo mūsų bendras sprendimas, tarimasis. Žinote, labai nesinori veltis į peštynes. Liūdna, kad Eglė taip reaguoja. Visa istorija prasidėjo dar jai besilaukiant, kai ji netikėtai pradėjo savo solinę karjerą. Ji tai padarė negražiai, nes pasinaudojo visomis mūsų pažintimis“, – pasakojo G.Girnytė.

Eglė Keturkė / Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėja neslepia laikanti nuoskaudą dėl Eglės elgesio dirbant drauge: „Likusios trise pasišnekėjome ir išsiaiškinome, kad Eglė daug manipuliavo grupės viduje. Vienai vieną, kitai kitą šnekėjo, kurstė mus tarpusavy. O dabar negražiai vaidina auką – teigia, kad yra išmesta. Aš net nenoriu gilintis... Negražios peštynės, ypač viešoje erdvėje.“

Kaip ir Dileta, taip ir Giedrė sako, kad pakeisti grupės pavadinimą prašė pati E.Čepaitė-Keturkė. „Tai ji mūsų pareikalavo pakeisti grupės pavadinimą, nors dar vasarą bandėme ją priimti atgal į grupę. Iš gražių paskatų grąžinome ją keliems koncertams. Šiandien aš pati asmeniškai pykstu ant Eglės, ir esu jai pasakiusi, kad nepasitikiu. Kai priėmėme ją į tuos koncertus, pastebėjome, kad kokybė nebėra ta pati. Nebebuvome „susidainavusios“, – kalbėjo atlikėja.

Giedrė tikina, kad trise grupėje liko tikrai ne iš finansinių paskatų: „Žinau, kaip ji į viską reaguoja. Tikriausiai, dabar ji nori mus pateikti kaip tas, kurios besilaukiančią, ar jau mamą, išmetė iš grupės, nes pinigai geriau dalijasi iš trijų. Tai absurdas, jos teorija. Apie pinigus negalvojame, o pradžioje dar turėjome mintį priimti kitą – ketvirtą – narę.“

Apie pinigus negalvojame, o pradžioje dar turėjome mintį priimti kitą – ketvirtą – narę.

Bendraudama su Žmonės.lt G.Girnytė tikina apgailestaujanti, kad Eglė „taip niekada ir neatsiprašė už savo elgesį“, o paskutinįkart progos nusivilti buvusia kolege turėjo dar praėjusį trečiadienį, kai pamatė nebegalinti prisijungti prie savo grupės „Facebook“ puslapio.

„Kai dar dalyvavome „X Faktoriuje“, tą puslapį mums sukūrė Eglės vyras. Jame susirinko mūsų gerbėjai, visa jų bazė. Paskelbusios apie grupės pokyčius pamatėme, kad panaikinta mūsų prieiga prie puslapio administravimo. Bet nieko tokio – susikūrėme naują“, – sakė G.Girnytė.