Rudenį akys švytės ypatingai

Jessica Biel / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Sakoma, akys yra sielos veidrodis. Todėl jas dažydamos pabrėžiame savo nuotaiką, arba priešingai, slepiame. Kartais norime į pasaulį žvelgti atviru žvilgsniu, kartais užsidedame paslaptingumo kaukę.

Vizažistai šį rudenį siūlo į pasaulį žiūrėti drąsiai, optimistiškai ir kiek valiūkiškai. Po vasaros dar įdegusi oda, rudenėjanti gamta, kurioje atsiranda vis daugiau spalvų, yra idealus fonas ne tik išmėginti naują įvaizdį, bet ir išbandyti naujas spalvas.

„Taip“ spalvoms!

Absoliuti dauguma moterų renkasi juodą blakstienų tušą. Ir kone negalvodamos – tokios pat spalvos kontūrinį akių pieštuką. Tai klasikinis pasirinkimas. Kodėl gi nepabandžius ryškiai žalios, violetinės ar aukso spalvos? Sukurkite kontrastą tarp pieštuko ir akių spalvos.

Makiažas / Vida Press nuotr.

Apvestas vidinis vokas

Tai dar viena šio sezono naujovė. Akys pravedamos ne tik ten, kur auga blakstienos, bet ir ryškinamas vidinis vokas. Balta spalva suteikia gaivumo ir vizualiai jaunina (akys atrodo pailsėjusios), o kitos spalvos tinkamos vakarui – kuria dramatišką įvaizdį.

Akių makiažas / Vida Press nuotr.

Ryškūs šešėliai

Rudeniniame makiaže karaliauja ne tik ryškiaspalviai pieštukai, bet ir sodrūs šešėlių atspalviai: ryškiai mėlyni ar žali, auksiniai, rožiniai – visos spalvos, kurios jums patinka. Ir jas nebūtina derinti prie drabužių spalvos.

„Anna Sui“ ruduo/žiema'17, Gigi Hadid / Vida Press nuotr.

Netikėti potėpiai

Pačios drąsiausios vakare gale nubrėžti liniją gerokai virš blakstienų – ant viršutinio voko. Tankios, ryškiai dažytos blakstienos (viršutinės ir apatinės) dar labiau pabrėš akių spindesį.

Makiažas / Chanel nuotr.

Baltos spalvos sugrįžimas

Baltas kontūrinis pieštukas kurį laiką nepelnytai buvo pamirštas. Metas jį prisiminti, jei dar to nepadarėte! Ir ne tik tada, kai norisi „atverti“ žvilgsnį. Juo galima dar labiau pabrėžti kontūrinio pieštuko potėpius ar spalvas.

Gigi Hadid / Vida Press nuotr.

Mados naujovės šiemet siūlo daugybę itin ekstravagantiškų sprendimų, tad rinktis tikrai yra iš ko.

Tebūnie šie vizažistų darbai tampa įkvėpimo šaltiniu. Galbūt prisiminsite seniai pamirštas spalvas, o gal išdrįsite išbandyti kurią nors naujovę.

Naujausios rudeninio akių makiažo tendencijos – mūsų galerijoje.

Akių makiažas rudeniui (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau