Rudenį – odinių drabužių atgimimas: nuo lietpalčių iki midi sijonų

Rudens stiliaus tendencijos
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Pastaraisiais metais iš odos arba jos imitacijų siūti drabužiai sparčiai populiarėja – tai, kad odinės kelnės, lietpalčiai ar švarkai atsiduria rudens sezono tendencijose, jau tapo tradicija. Šįmet odinių rūbų pasirinkimas platesnis nei anksčiau: siūloma daugiau spalvų, daugiau efektų, madingi ne tik odiniai paltai, striukės, bet ir marškiniai ar kombinezonai.

Versta oda ir avikailis

Madingiausias odinis rudens ir žiemos sezono pirkinys – versto avikailio striukė arba paltas. Greičiausiai šis rūbas nukonkuruotų net praėjusiais metais topu tapusius vadinamuosius teddy bear paltus. Nesuklysite pamėgtą odinę baikerių striukę iškeitusi į panašią, tik su avikailio apdaila. Jei ieškote stilingo ir šilto lauko rūbo, idealus pirkinys – midi ilgio versto avikalio paltas, toks neleis sustirti ir šalčiausią dieną. Toms, kurioms patinka drąsesni stilistiniai sprendimai, verta atkreipti dėmesį ir į kitus iš avikailio siūtus ar juo puoštus drabužius, pavyzdžiui, klasikinius švarkus arba sijonus.

Rudens stiliaus tendencijos
  1. „Reserved“, 2., 5. „Tommy Hilfiger“, 3. „Zara“, 4. „Stradivarius“, 6. „Massimo Dutti“

Odinių lietpalčių metas

Nors ruduo įsibėgėja, pavasarį išpopuliarėjusiems odiniams lietpalčiams dar ne per vėlu. Tik ieškokite ne plonyčio, o šiltinto. Odiniai lietpalčiai šaltesniu metu puikiai apsaugos nuo vėjo ir čaižančio lietaus, stilingai atrodys tiek prie madingųjų kaubojiškų aulinukų, kalnų batų, tiek prie elegantiškų ilgaaulių standžios odos aulu. Jeigu odinio lietpalčio priežiūrai galite skirti mažiau laiko, rinkitės tamsesnį, matinės odos, pavyzdžiui, juodą, marsalos, burgundiško vyno, šlapio asfalto ar kavos rudumo atspalvių.

Rudens stiliaus tendencijos

1. „Massimo Dutti“, 2. „Zara“, 3. „United Colors of Benetton“, 4. „Reserved“, 5. „Mango“

Spalvos ir efektai

Naujose rudens kolekcijose rasite rūbų iš įvairių efektų, spalvų ir raštų odos. Pirmaujantis odos tipas – gyvatės raštas, tai viena ryškiausių rudens krypčių, vyraujanti ir drabužių, ir aksesuarų tendencijose. Semkitės stiliaus idėjų iš garsenybių, pavyzdžiui, Rihannos ir drąsiai derinkite to paties arba skirtingų gyvatės raštų drabužius, batus bei kitas detales. Taip pat madinga versta oda (ypač iš jos siūti švarkai, striukės), tęsiasi žvilgios, tarsi lakuotos odos tendencija. Nebijokite ir spalvų – rinkitės ne tik įprastų žemės atspalvių odinius drabužius, bet ir ryškiaspalvius.

Rudens stiliaus tendencijos / Organizatorių nuotr.

1. „Massimo Dutti“, 2. „Pietro Filipi“, 3., 4. „Stradivarius“, 5. „Zara“, 6. „Tommy Hilfiger“, 7. „H&M“

Midi ilgio sugrįžimas

Rudenį vėl dairomės midi ilgio sijonų – jie ir be galo madingi, ir šiltesni. Greičiausiai dar nuo pavasario ne vienos spintoje kabo plisuoto arba klostyto audinio kelius siekiantis sijonas. Nors šį sezoną tokie vis dar madingi, juos siūloma keisti ne įprasto audinio, o klostytais odiniais. Neatsilieka ir lygios odos A silueto sijonai, ypač madingi priekyje susagstomi sagomis. Prie šių midi ilgio sijonų derinkite ir odinius ilgaaulius, stilingai atrodys tiek elegantiški sukritusiu aulu, tiek kone skulptūriški – platesniu standžios odos aulu.

Rudens stiliaus tendencijos
1., 4. „Stradivarius“, 2., 5. „Zara“, 3. „Bershka“
Skaitykite daugiau