Rudens makiažo tendencija – rausvai nuspalvintas grožis

Rausvas rudens makiažas / Vida Press nuotr.
Rausvas rudens makiažas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-09-06 09:05
AA

Keičiasi sezonas, bet makiažo tendencijos – nebūtinai. Pavasarį bei vasarą karaliavęs spindintis veidas ir „makiažas be makiažo“ tebeišlieka aktualūs. Skirtumas tas, kad lengvą įdegio efektą, kaip ir persikinius skaistalus, keičia rausvos spalvos. Švelnios, subtilios, tarsi rožės žiedlapių prisilietimas.

Toks makiažas įdomiai kontrastuoja su šaltojo sezono apranga. Lengvos gaivios spalvos ir tamsesni, šilti drabužiai bei sluoksniai sukuria netikėtą modernų įvaizdį.

Tokį makiažą matėme ant gausybės mados namų podiumų. „Altuzarra“, „Simone Rocha“, „Bora Aksu“, „Oscar de la Renta“ ir kt. pasirinko rausvą ne tik lūpoms, bet ir skruostams bei akių vokams nuspalvinti.

Norint susikurti tokį makiažą, svarbu neperspausti: potėpiai turi būti minkšti, o atspalvis gerai parinktas, kad neatrodytumėte kaip apsiverkusi. Atkreipkite dėmesį, kad makiažas lengvumą išlaiko ir dėl to, kad antakiai yra tik vos vos paryškinti (arba apskritai nedažyti), blakstienos – taip pat. Pakaktų jas ir antakius brūkštelėti specialia bespalve žele. Tokiam makiažui taip pat reikalingas baltas pieštukas – paryškinti vidiniams akių kampučiams ir nubrėžti viršutinio bei apatinio vokų linijai (arba galima padažyti tik viršutinių vokų centrą).

Rausvos / rožinės populiarumu stebėtis neverta – juk tai viena populiariausių šių metų spalvų, ypač tokia – švelni, vadinamoji millennial pink. Drabužių bei aksesuarų pavidalu ją matėme tiek gatvėse, tiek „Marc Jacobs“, „Gucci“, „Céline“, „Balenciaga“, „Giambattista Valli“ bei kitų dizainerių ir mados namų kolekcijose.

„Valentino“ ruduo/žiema, 17/18 / Vida Press nuotr.

Rausvo makiažo idėjos – mūsų albume.

Rausvas rudens makiažas (25 nuotr.)
+19