Ruduo – auksinis metas lazerinėms procedūroms

Unikalus dvigubas bangos ilgis leidžia dvigubai efektyviau šalinti odos pigmentaciją ir visų spalvų tatuiruotes/Organizatorių nuotr.
Unikalus dvigubas bangos ilgis leidžia dvigubai efektyviau šalinti odos pigmentaciją ir visų spalvų tatuiruotes/Organizatorių nuotr.
Partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2019-11-07 13:29
AA

Tik prieš kelis mėnesius padėjome maudymosi kostiumėlius ir plačiakraštes skrybėles į spintas ir atsisveikinome su karšta vasara. Būtent dabar pats laikas tarti „labas“ saulės spindulių paliktoms dovanoms ant veido, dekoltė, plaštakų: pigmentinėms dėmėms, strazdanoms ar vasaros silpnybėms – tatuiruotėms. Kodėl dabar? Nes ruduo – auksinis metas lazerinėms procedūroms, ypač kai atsirado tobulas būdas nepageidaujamiems dariniams šalinti.

Pigmentinės dėmės

„Nors ir kaip atidžiai rūpintumėtės savo oda, per vasarą dažniausiai vis tiek atsiranda viena ar kelios pigmentinės dėmės“, – sako GK klinikos gydytojas chirurgas Karapetas Babajanas. Dabar su nauju CuRAS lazeriu jas tiesiog galime nuvalyti nuo odos per vieną kartą! Net nereikia malšinti skausmo, jausmas – lyg oda būtų trinama trintuku, o nukritus ploniems šašeliams po savaitės ji atrodo idealiai.

„Q-Switched Nd:YAG“ lazeris iš odos tarsi ištraukia visų spalvų pigmentą, šis pabąla ir lengvai kaip šašelis nukrinta nuo paviršiaus/Organizatorių nuotr.

Tatuiruotės

Nauja technologija: premium klasės „Q-Switched Nd:YAG“ lazeris dėl unikalaus dvigubo bangos ilgio išsiskiria dvigubu poveikiu ir efektyvumu – iš odos tarsi ištraukia visų spalvų pigmentą, šis pabąla ir lengvai kaip šašelis nukrinta nuo paviršiaus.

GK klinikos gydytojas chirurgas Karapetas Babajanas, jau virš 20 metų šalinantis odos pigmentaciją, pigmentinius darinius, tatuiruotes įvairiais lazeriais, paaiškina, kuo unikalus naujasis CuRAS lazeris.

„Q-Switched Nd:YAG“ lazeris – puikus pasirinkimas nagų grybeliui gydyti/Organizatorių nuotr.

Tai premium klasės naujos kartos „Q-Switched Nd:YAG“ pigmento šalinimo lazeris, išskiriantis dvi efektyviausias – 1064 nm ir 532 nm – šviesos bangas. Unikalus dvigubas bangos ilgis leidžia dvigubai efektyviau šalinti odos pigmentaciją ir visų spalvų tatuiruotes. Labai svarbios lazerio inovacijos – trys skirtingi antgaliai ir frakcinis režimas.

Svarbiausia šio lazerio technologinė revoliucinė inovacija – fotoakustinis dvigubo poveikio darbo režimas/Organizatorių nuotr.

* Svarbiausia šio lazerio technologinė revoliucinė inovacija – fotoakustinis dvigubo poveikio darbo režimas. Būtent dėl jos procedūra tapo:

- mažiau skausminga;
- greitesnė;
- saugesnė (mažiau veikia aplinkinę odą);
- efektyvesnė.

„Q-Switched Nd:YAG“ lazeris/Organizatorių nuotr.

*Gydytojas iš daugybės parametrų ir kompiuterinių variantų kiekvienam pacientui suprogramuoja tik jam efektyviausią gydymo režimą.

*Optimalus pasirinkimas šalinant įvairių spalvų tatuiruotes, įvairios kilmės pigmentaciją: melasmą, po uždegimo atsiradusią pigmentaciją ir įvairias pigmentinės dėmes.

„Q-Switched Nd:YAG“ lazeris/Organizatorių nuotr.

*Puikus pasirinkimas nagų grybeliui gydyti: tik keletas seansų ir rezultatas – akivaizdus.

Tai inovatyvios technologijos už prieinamą kainą!

GK KLINIKA

Gedimino pr. 14, Vilnius, tel. +370 5 255 3353, +370 620 55 599

Daugiau informacijos [email protected] arba www.gkklinika.com.

„GK Klinika“