Rugsėjo 1-osios gėlės. Išrinkime gražiausias!

Rugsėjo 1-oji / Fotolia nuotr.
Rugsėjo 1-oji / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2013-08-31 13:00
AA

Netrukus mokinukai skubės sveikinti savo mokytojų naujųjų mokslo metų proga. Be gėlių, žinoma, neapsieisime. Tačiau kokias pirkti ar tiesiog kokių nusiskinti savo sode? Rudeniu pakvipusius rasotus astrus? O gal vertėtų pasidairyti prabangesnių?..

Sugrįžkime prisiminimų takeliais. Kokie vaizdai prieš akis jums iškyla pagalvojus apie Rugsėjo 1-osios šventę, kai pačios žingsniavote į mokyklą? Gal mokytojams nešdavote už save didesnius kardelius? O gal raudoną ilgakotį gvazdiką?..

 

Kad ir kaip būtų, daugeliui tėvelių Rugsėjo 1-ąją reikės padėti vaikams išsirinkti gražiausių gėlių puokštę. Tarkite savo žodį, kurios iš šių floristų populiariausiomis įvardytų Rugsėjo 1-osios gėlių labiausiai džiugina jūsų akis ir gražiausiai atrodo.

 

► Astrai

 

Įvairiaspalviai astrai – tikrų tikriausios rudeninės gėlės, kurias augino ir augina tiek mūsų močiutės, tiek mūsų mamos. Labiausiai astrai žavi savo spalvingumu ir žiedų forma. Tai paprastos, bet tikrai ne prastos gėlės, puikiai tinkančios tokiai ypatingai progai.

 

Astrai / Shutterstock nuotr.

 

► Kardeliai

 

Kardeliai daugumai mūsų asocijuojasi su Rugsėjo 1-ąja, ar ne? Mažutis pirmokėlis, tempiantis už save didesnę gėlę, – išties smagus vaizdelis. Kardeliai žavi ne tik dydžiu, bet ir įstabiais savo žiedais, kurie gali būti ir visai paprasti, ir banguoti, pilnaviduriai, stambiažiedžiai... O jau spalvų spalvų gausybė!..

 

Astrai / Shutterstock nuotr.

 

► Jurginai

 

Dar vienos puikios gėlės, kurioms nėra lygių. Jurginų grožis labiausiai ir atsiskleidžia pirmosiomis rugsėjo savaitėmis, kai gamtą užlieja netikėčiausių spalvinių derinių banga.

 

Astrai / Shutterstock nuotr.

 

► Saulėgrąžos

 

Į populiariausių Rugsėjo 1-osios gėlių Olimpą sparčiai kopia ir saulėgrąžos. Geltonumu trykštančios, saulę simbolizuojančios gėlės dailiai žiūrisi tiek mokinukų rankose, tiek mokytojų gėlių glėbiuose.

 

Astrai / Shutterstock nuotr.

 

► Rožės

 

Klasikinės gėlės tinkamos bet kokia proga – ne išimtis ir Rugsėjo 1-osios šventė. Rožės ilgai išsilaiko nenuvytusios, jas nesudėtinga prižiūrėti, o ir pasirinkimas išties didžiulis.

 

Astrai / Shutterstock nuotr.

 

► Gerberos

 

Margosios gerberos jau daugybę metų yra populiarios Rugsėjo 1-osios (ir ne tik) gėlės. Jos itin dažnai naudojamos puokštėms, mat yra ne tik dailios, bet ir ištvermingos. Be to, šių gėlių spalvų gausoje galite net pasiklysti!

 

Astrai / Shutterstock nuotr.

 

► Gvazdikai

 

O štai šios gėlės dabar išgyvena renesansą. Kažkada tai buvo viena populiariausių „mokyklinių“ gėlių. Paskui kurį laiką buvo gerokai primirštos. Dabar gvazdikai vėl „grįžta į madą“ ir dažnai jos prisimenamos per vestuves, įvairias šventes ir Rugsėjo 1-ąją. Tiesa, dabar galbūt populiaresni ne pavieniai gvazdikų žiedai, o smulkiažiedžių gvazdikų šakelės. Atrodo tikrai labai mielai ir jaukiai. Šios gėlės privalumas – jos gana ištvermingos, ilgai nenuvysta.

 

Astrai / Shutterstock nuotr.