Rusija pasirinko: „Eurovizijoje“ šaliai atstovaus Manizha su daina „Russian Woman“

Manizha / „Eurovisio.tv“ nuotr.
Manizha / „Eurovisio.tv“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-03-09 09:29
AA

Paaiškėjo, kas šiais metais atstovaus Rusijai „Eurovizijos“ konkurse Roterdame. Šalies atranką laimėjo aktyvistė už moterų teises, dainų kūrėja ir ryški visuomenės figūra Manizha.

Su daina „Russian Woman“ Manizha iškovojo pergalę. Šiais metais atsisakiusieji dalyvauti „Eurovizijoje“ „Little Big“ (grupė, laimėjusi nacionalinę atranką pernai) atidarė renginį ir žiūrovamas dovanojo savo dainą „Uno“. 

„Little Big“ vokalistas Ilya Pruskinas gerbėjams paaiškino, kad šiais metais jie nori užleisti vietą kitiems gabiems muzikantams. „Rusija – tokių kupina“, – ant scenos žodžius bėrė „Little Big“ narys. 

Šiais metais Rusijos nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“ buvo trys potencialūs varžovai – roko grupė „Therr Maitz“  su balade „Future Is Bright“, duetas „#2Mashi“ su daina „Bitter Words“ ir laimėjusi Manizha su kūriniu „Russian Woman“.

Neįmanoma apsakyti visų šios atlikėjos talentų, rašoma oficialiame „Eurovizijos“ tinklalapyje. Manizha ne tik kuria dainas, yra žinoma visuomenės figūra, bet ir Geros valios ambasadorė, kuri kovoja už pabėgėlių teises.

Pati atlikėja gimė Tadžikistane. Kai jai buvo vos treji metai, 1994-aisiais visa Manizhos šeima kilus pilietiniam karui, pabėgo į Maskvą.

Jos šių metų dainą įkvėpė rusų moterys, kurių, kaip teigiama, vaidmuo visuomenėje per kelias dekadas labai pasikeitė. Taip jau sutapo, kad kūrinį „Russian Woman“ Manizha parašė praėjusiais metais, būtent per Moters dieną.

Grupė „Little Big“ atsisakė dalyvauti

Primename, jog pirmadienio vakarą apie savo sprendimą nedalyvauti šių metų „Eurovizijoje“ pranešė grupė „Little Big“, praėjusiais metais turėjusi atstovauti Rusijai neįvykusiame konkurse. Muzikantai savo apsiprendimą paskelbė socialinių tinklų paskyroje. 

„Mes nedalyvausime „Eurovizijos 2021“ konkurse. Manome, kad Rusijoje yra daugybė talentingų ir unikalių menininkų, tad kiekvienas iš jų nusipelno būti pastebėtas ten. Dėkojame mūsų gerbėjams tiek Rusijoje, tiek ir užsienyje už palaikymą. Tai mums daug reiškia.

Dėl jūsų „UNO“ muzikinis vaizdo įrašas turi daugiausiai peržiūrų „Eurovizijos“ dainų konkurso „YouTube“ kanalo istorijoje! Linkime kuo geriausios kloties visoms „Eurovizijoje 2021“ dalyvaujančioms šalims. Jūsų „Little Big“, – buvo rašoma grupės socialinių tinklų paskyroje.