Rusijos čiuožėja T.Navka skelbia: P.Vanagas ir M.Drobiazko ketina čiuožti ant Sočio ledo

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-05 14:22
AA

Viena garsiausių Lietuvos šokių ant ledo porų Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko ketina pasirodyti Sočyje vyksiančiame šou, nepaisant Rusijos vykdomo karo Ukrainoje.

Pirmasis šią žinią Lietuvoje paviešino žurnalistas Andrius Tapinas. Pasirodo, Maskvoje gyvenantys Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko rugsėjį Sočyje surengs pasirodymą „Gulbių ežeras“.

Ech, Povilai Vanagai ir Margarita Drobiazko – susigundėt ukrainiečių krauju permirktais rubliais, šoksite „Gulbių ežere“ Sočyje, kai į Ukrainą lėks rusų raketos, šypsositės ir lankstysitės plojančiai rusų publikai, nes karas kažkur toli ir jūsų tai neliečia.

Dar vienas ech dėl susimetimo su Tatjana Navka – Kremliaus ruporo Peskovo žmona, nuo kovo mėnesio pakliuvusia po JAV sankcijomis. Jums tai, matau, visiškai nekliūna.

Kaip rašo pati Navka sveikindama Vanagą – būk sveikas ir laimingas, ir kad gyvenime viskas būtų taip, kaip panorėsi. Kokia laimė bus pamatyti jus Sočyje.

Šokit ant to savo ledo pagal Kremliaus muziką, šokit ir kerėkit RuZZijos širdis, tik nepamirškit, kad karma yra žiaurinė kalė“, – rašė A.Tapinas.

Vladimiro Putino atstovo spaudai Dimitrijaus Peskovo žmoną, dailiojo čiuožimo žvaigždę Tatjaną Navką savo įraše Andrius Tapinas paminėjo ne veltui – būtent ji socialiniuose tinkluose pasidžiaugė Sočyje įvyksiančiu šou.

Pranešama, kad Sočio „Iasberg Soči“ arenoje ketinama rodyti Tatjanos Navkos pasirodymą „Gulbių ežeras“, apjungiantį specialiųjų efektų ir ledo žvaigždžių šou.

Projekte kartu su Margarita Drobiazko ir Povilu Vanagu žada dalyvauti olimpiniai ir pasaulio čempionai: Viktorija Sinicyna ir Nikita Kacalapovas,Ivanas Riginnas ir Morisas Kvitelašvilis.

„Organizatoriai „Gulbių ežerą“, kurį Sočyje bus galima pamatyti nuo rugpjūčio 9 iki rugsėjo 18 dienos, vadina klasikinio Rusijos baleto ir dailiojo čiuožimo sinteze“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė Tatjana Navka.

Šiuo klausimu Žmonės.lt bandė susisiekti su P.Vanagu, bet jis telefonu neatsiliepė. Žmonės.lt bandė susisiekti ir su Povilo Vanago mama Lilija Vanagiene, kad ji pakomentuotų sūnaus sprendimą, tačiau Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė telefonu taip pat neatsiliepia.

P.Vanagas ir M.Drobiazko jau kurį laiką gyvena Maskvoje. Vis dėlto Lietuvoje jie dažni svečiai – kasmet artėjant žiemos šventėms pora organizuoja įspūdingus šou ant ledo.