Rusijos stačiatikių bažnyčios komentaras apie Conchitą Wurst sulaukė pašaipų socialiniuose tinkluose: ne tik ji su barzda ir suknele

„Twitter“ plintanti nuotrauka  / „Twitter“ nuotr.
„Twitter“ plintanti nuotrauka / „Twitter“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-05-15 21:58
AA

Tai, kad Rusijos stačiatikių bažnyčia pasmerkė Conchitos Wurst pergalę „Eurovizijoje“, neliko nepastebėta internautų – socialiniuose tinkluose imta šaipytis.

Kaip skelbia Independent.co.uk, garsus rusų tinklaraštininkas Rustemas Adagamovas socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė nuotrauką, kuriose – Rusijos stačiatikių bažnyčios dvasininkai.

Po nuotrauka yra ironiškas užrašas: „Rusijos stačiatikių bažnyčia kategoriškai nepritaria barzdotiems vyrams su suknelėmis“.

Po nuotrauka yra ironiškas užrašas: „Rusijos stačiatikių bažnyčia kategoriškai nepritaria barzdotiems vyrams su suknelėmis“.

Internautų pašaipas, kurių internete – šimtai, sukėlė Rusijos stačiatikių bažnyčios komentaras, nukreiptas prieš „Eurovizijos“ laimėtoją Conchitą Wurst.

Bažnyčios atstovas Vladimiras Legoyda teigė, kad Conchitos pasirodymas ir entuziastingas jos palaikymas buvo pasaulio moralinio nuosmukio ženklas ir agresyvi Vakarų kultūrinių normų gynimo dalis.

Bažnyčios atstovas „Interfax“ naujienų agentūrai teigė, kad „legalizavimo procesas to, kas, remiantis Biblija, yra niekas daugiau, kaip tik bjaurastis, jau nėra naujiena šiandieniniame pasaulyje“.

„Deja, teisinės ir kultūrinės sferos juda lygiagrečiai, ką liudija ir konkurso rezultatai“, – sako bažnyčios atstovas.

Vladimiras Legoyda teigė, kad „Eurovizijos“ rezultatai buvo „vienas žingsnis į Europos kultūros krikščioniškojo identiteto atmetimo link“. 

Primename, kad praėjus mažiau nei metams po to, kai Rusijos politikai įvedė gėjų propagandą draudžiančius įstatymus, barzdoto austrų transvestito eurovizinė daina tapo perkamiausia iš visų šioje šalyje.

„Eurovizijos“ konkursą Conchita Wurst laimėjo atlikusi kūrinį „Rise Like the Phoenix“, kurios populiarumas Rusijoje papiktino daugumą prieš gėjus nusiteikusių politikų.

Naujos dėmesio bangos Conchita Wurst sulaukė atvėrusi savo namų duris ir parodžiusi savo sutuoktinį.

Conchita Wurst atvėrė savo namų duris ir parodė mylimąjį (7 nuotr.)
+1
Conchita Wurst: anksčiau ir dabar (10 nuotr.)
+4