Ruslanas Kirilkinas paviešino grasinančią Žilvino Žvagulio žinutę: „Aš tave pasigausiu“

Žilvinas Žvagulis ir Ruslanas Kirilkinas / „Zuzi house“ nuotr.
Žilvinas Žvagulis ir Ruslanas Kirilkinas / „Zuzi house“ nuotr.
Žmonės.lt, 15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-01-01 20:15
AA

Prieš keletą dienų žiniasklaidą pasiekė žinia apie Šiauliuose netikėtai atšauktą Ruslano Kirilkino koncertą. Tąkart viešbučio-baro, kuriame turėjo vykti naujametis šou, direktorė sakė, kad atlikėjas pasirodymą atšaukė iki jo likus kiek daugiau nei savaitei, nepateikęs rimtos priežasties. Vietoj paaiškinimo įstaigos vadovė sulaukė tik neaiškios replikos: „Žvagulis jums ten tinka labiausiai“. Sausio 1-ąją į šį pasisakymą sureagavo ir pats Žilvinas Žvagulis, R.Kirilkinui nusiuntęs grasinančią žinutę.

R.Kirilkinas grasinančią žinutę, kurios sulaukė nuo Ž.Žvagulio, paviešino sausio 1-osios vakarą. Panašu, kad Ž.Žvagulio pyktį sukėlė anksčiau R.Kirilkino išsakyti žodžiai apie jį. 

„Su Naujais Ruslanai! Paskaičiau tavo žinutę barui „Grafaitė“. Šiuo metu laukiu kopijos iš savininkės, jei tu ten paminėjai mano pavardę ir paminėjai taip, kaip spaudoj... Bėk, bėk b**t toli. Aš tave pasigausiu, pažadu, artimiausiu metu. Nuplėšiu tavo **** ir sukišiu į ****“, – Ruslanui Kirilkinui rašė Ž.Žvagulis.

Portalui Žmonės.lt šeštadienio vakarą su pačiu Ž.Žvaguliu telefonu susisiekti nepavyko.

Ruslano Kirilkino paviešinta žinutė

Prieš kurį laiką į 15min redakciją kreipėsi Šiauliuose įsikūrusio viešbučio-baro „Grafaitė“ direktorė Indrė Joskaudienė, teigdama, kad gruodžio 31-ąją, Naujųjų išvakarėse, jos įstaigoje koncertą turėjo surengti žinomas atlikėjas Ruslanas Kirilkinas. Tačiau, pasak pašnekovės, nors viskas buvo sutarta, o pasirodymas išreklamuotas, iki jo likus kiek daugiau nei savaitei jis netikėtai pareiškė, kad koncertuoti nebeatvyks.

Moteris su panašia situacija teigė susidūrusi pirmą kartą – bare praeityje jau yra pasirodęs ne tik pats R.Kirilkinas, bet koncertavo ir tokie atlikėjai kaip Katažina Zvonkuvienė, Natalija Bunkė, Egidijus Sipavičius, Žilvinas Žvagulis, grupės „69 danguje“, „Du Donatai“. Indrės teigimu, nė su vienu tokių problemų neiškilo, o jei kurį koncertą ir tekdavo atšaukti, būdavo įvardijama konkreti priežastis.

„Mes visus gerbiame ir tie atlikėjai, su kuriais dirbame, tikrai žino, kad esame sąžiningi. O jis taip į veidą spjovė“, – kalbėdama su portalu 15min apmaudo neslėpė I.Joskaudienė.

Ruslanas Kirilkinas / Mindaugo Dulinsko nuotr.

Indrė pasakojo, kad jos vyrui Ruslano pasiteiravus priežasties, dėl kurios šis atsisako rengti koncertą, buvo sulaukta atsakymo „Tebūnie korona“. Tuomet pati moteris nutarė susisiekti su atlikėju.

„Paprašiau – Ruslanai, pasakykite sąžiningai, kodėl jūs nebegalite, nes mums šokas. Jūsų gerbėjai susirinko, yra pilnas baras, Naujieji metai, mes irgi norime užsidirbti, nes neaišku, gal sausį bus apriboti renginiai. Sakiau – parašykite nuoširdžiai, kodėl negalite vykdyti įsipareigojimų, ir jūsų atvirumas padės mums nuspręsti dėl šios situacijos. Juk jei tai privatūs dalykai, ligos ar dar kas, niekas į viešumą neišeitų, liktų tik tarp mūsų“, – kalbėjo baro „Grafaitė“ direktorė.

Vis dėlto, pašnekovės teigimu, atsakymo iškart ji nesulaukė. Užtat R.Kirilkinas savo socialinių tinklų paskyrose suskubo pasidalyti žinia, kad naujametinis jo koncertas Šiauliuose atšaukiamas.

„Atsiprašau, juk mes organizuojame koncertą, o jis yra pakviestas, bet staiga paėmė ir pats paviešino“, – stebėjosi I.Joskaudienė.

Ruslanas Kirilkinas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Moteris 15min pasakojo, kad dar labiau ją nustebino jau po to gautas Ruslano atsakymas – jis esą paklausęs, gal galėtų dėl koncerto dar pagalvoti iki kitos dienos. Naujametinis vakarėlis bare vis tiek įvyks, mat, be R.Kirilkino, buvo pasamdyti dar du vedėjai-atlikėjai.

Vis dėlto Ruslanas turėjo būti pagrindinė vakaro žvaigždė, tad, kaip patikino I.Joskaudienė, po jo paviešintos žinios apie atšauktą koncertą dešimt klientų, pirkusių bilietus tik dėl šio dainininko, išreiškė norą susigrąžinti pinigus.

„Tada aš jam ir rašiau – pirma viešai paskelbėte, kad koncerto nebus, o dabar, kai svečiai pradėjo atsišaukinėti, jau norite pagalvoti iki rytojaus. Tiesą sakant, tada jau nebetikėjau, kad jis atvyks – manau, būtų vėl davęs kaip su skuduru per veidą“, – svarstė baro direktorė.

Moteris prisiminė tuomet iš R.Kirilkino sulaukusi žinutės apie Žilviną Žvagulį, kurios minties iki galo nesuprato.

„Parašė, kad jam tiesiog ne nuotaika ir šiandien mano, kad nekoncertuos. O tada pridūrė: „Žvagulis jums ten tinka labiausiai.“ Nesupratau jo pasakymo – nežinau, ar čia įžeidimas, ar ką tuo norėjo pasakyti. Žodžiu, išvada tokia, kad jis karalius ir jei norės – atvažiuos, jei nenorės – neatvažiuos.

Po to dar jam parašiau, kad šiandien pas mus koncertuos Džordana, o jis niekada nebus Džordana. Tada įsižeidė ir žinute pasidalijo socialiniuose tinkluose“, – kalbėdama su 15min piktinosi I.Joskaudienė.

Baro „Grafaitė“ vadovės ir Ruslano Kirilkino susirašinėjimas / „Instagram“ nuotr.

Indrė neslėpė, kad dėl susiklosčiusios situacijos su vyru patyrė nemažai nepatogumų – tiek finansinių, tiek moralinių: „Daliai svečių pasikeitė Naujųjų planai, o mūsų nukentėjo vardas ir dabar kai kuriems turėsime grąžinti pinigus – vis tiek sumažėjo žmonių skaičius.“

Tiesa, popierinės sutarties baras su R.Kirilkinu pasirašęs nebuvo – anot I.Joskaudienės, pasirodyti atlikėją kvietė ne pirmą kartą, nesitikėjo, kad viskas taip pasibaigs, todėl susitarimas dėl koncerto užfiksuotas tik žinutėse.

O bet kokias mintis apie bendradarbiavimą su Ruslanu ateityje Indrė patikino atmesianti: „Nors jis turi visas galimybes, balsą, išvaizdą ir surinkdavo žmones, mes dirbame su tuo, kuo pasitikime. Per penkerius metus toks atvejis – pirmas.“

Tiesa, I.Joskaudienė prisiminė, kai kartą viena žinoma atlikėja į koncertą jų bare atvyko, tačiau ant scenos pasirodė akivaizdžiai neblaivi. Šiandien ji taip pat įtraukta į „juodąjį sąrašą“.

„Mes paprasti verslininkai ir norime kokybės, ne gėdos. Mums svarbu ne tik užsidirbti, bet jaučiame ir moralinę atsakomybę“, – aiškino baro „Grafaitė“ vadovė.

Atlikėjas situacijos nekomentuoja

15min tada bandė prisiskambinti ir pačiam R.Kirilkinui, tačiau nesėkmingai. Susisiekti pavyko SMS žinutėmis, vis dėlto išsakyti savo pozicijos ir paaiškinti, kodėl teko atšaukti koncertą, atlikėjas nepanoro.

„Neverti jie tokios nemokamos reklamos, susilaikysiu nuo bet kokio komentaro“, – teigė Ruslanas.