Rusnė ir Martynas Kavaliauskai apie bendrą gyvenimą: „Po vestuvių dar nė karto nesusipykom“

Rusnė Kavaliauskienė ir Martynas Kavaliauskas
Rusnė Kavaliauskienė ir Martynas Kavaliauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-12-07 10:16
AA

Kaip ir kiekvieną šeštadienio rytą, taip ir rytoj, TV3 žiūrovai ir vėl kelsis kartu su nuotaikinga ir azartiška kulinarine pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Šįkart samčius surems šeimyninis duetas – tai dainininkas Martynas Kavaliauskas ir jo žmona Rusnė.

Tik vasarą atšokę savo vestuves laidoje jie dalinsis prisiminimais apie judviejų pažintį, pasakos, kaip pasikeitė jų gyvenimas po tuoktuvių. Tačiau draugai namuose, o azartiškose varžytuvėse – tikri konkurentai, kurių gamintus patiekalus įvertinti teks Martyno jaunėlei sesei Ievai.

Rusnė ir Martynas Kavaliauskai laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.

Laidoje Martynas ir Rusnė Kavaliauskai pasakos, kad jie vis dar gyvena medaus mėnesio nuotaikomis. Anot poros, po vestuvių jie dar nė karto nebuvo susipykę, tačiau azartiška dvikova virtuvėje visada sužadina norą nugalėti bet kokia kaina.

„Ogmios mieste“ įsikūrusioje studijoje bus pagaminti du patiekalai, idealiai tinkantys artėjančių švenčių stalui. Martynas, padedamas laidos vedėjos Ilonos Juciūtės-Čibirkienės, gamins bulvių krepšelius su silke ir mėtomis, o Rusnė, kartu su „Kamado Bono“ griliaus šefu Vadimu Amosovu, keps tradicinį kolumbietišką patiekalą lomo al trapo, arba kitaip –jautienos nugarinę ant laužo.

Rusnė ir Martynas Kavaliauskai laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.

Martynas – ne tik charizmatiškas ir žavingas vyras, bet ir talentingas, itin užimtas dainininkas bei aktorius. Šiuo metu žinomas vyras yra pačiame koncertinio turo su Šiaulių bigbendu įkarštyje.

„Pirmasis mano pasirodymas televizijoje ir karjeros bei sėkmės pradžia turbūt prasidėjo nuo „X faktoriaus“ projekto“, - laidoje savo populiarumo kelią prisimins žinomas vyras.

Kaip laidos vedėjai pasakos Martynas, artimiausias žmogus ir patarėja visais gyvenimo klausimais jam yra žmona Rusnė. Komunikacijos specialistė vadovauja renginių ir koncertų organizavimo įmonei, todėl šalia vyro ji ne tik namuose, bet ir darbe.

Tiek Rusnė, tiek Martynas laidoje „Virtuvės istorijos“ pasakos, kad po vasarą įvykusių tuoktuvių jų gyvenime visiškai niekas nepasikeitė. Maža to, po vestuvių jiedu dar nei karto nebuvo susipykę!

Rusnė ir Martynas Kavaliauskai laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.

„Po vestuvių medaus mėnesį nukėlėm rudeniui, nes vasara, kaip ir įprasta dainininkams, buvo labai užimta. Tačiau prieš žiemos renginių sezoną spėjome pailsėti išties puikiai. Be to, po vestuvių mes dar nė karto nebuvom susipykę“, - laidoje pasakos Rusnė.

Nepaisant atvirų pokalbių ir net serenadų, laidos herojų laukia kulinarinis teismas, kurio teisėjo kėdę šį šeštadienį užims jaunėlė Martyno sesuo Ieva Kavaliauskaitė, gyvenanti Kinijoj.

„Labai pasiilgstu lietuviškos virtuvės. Kinijoje labai sunku rasti reikiamų produktų, jog galėtum pats pasigaminti, todėl kai grįžtu namo, mama sočiai viskuo vaišina. O koks brolis yra Martynas? Jis be galo rūpestingas, visada susirašom, bendraujam, jis nuoširdžiai teiraujasi, kaip man sekasi“, - apie santykius su broliu pasakos Ieva.

Kokią dovaną Kalėdų proga Martynas ruošia savo gerbėjams, kam laidoje jis dainavo serenadas, bei kurio gi – jo ar žmonos Rusnės gamintas patiekalas patiks labiau teisėjai Ieva – paaiškės jau šį šeštadienį 9 val. laidoje „Virtuvės istorijos“.