Rusų propagandininkas V.Solovjovas turi slaptą šeimą: meilužę ir du vaikus slepia JAV

Vladimiras Solovjovas ir Svetlana Abromisova / Nuotr. iš „The Insider“
Vladimiras Solovjovas ir Svetlana Abromisova / Nuotr. iš „The Insider“
Šaltinis: 15min
2023-05-23 18:49
AA

Rusijos propagandininkas Vladimiras Solovjovas, viešai liejantis neapykantą Vakarams, turi meilužę ir du JAV gimusius vaikus.

Tai paskelbė nepriklausomo leidinio „The Insider“ Rusijos redakcija ir Aleksejaus Navalno komanda.

A.Navalno fondo tyrėjai sužinojo, kad V.Solovjovas turi slaptą šeimą su buvusia garsia krepšininke 42 metų Svetlana Abrosimova. Sportininkė Sočyje turi 650 metrų vilą už pusę milijardo rublių. Tačiau ši informacija buvo pašalinta iš Rusijos registro.

Įtariama, kad S.Abrosimova yra oficialiai vedusio ir aštuonis vaikus iš skirtingų santuokų turinčio V.Solovjovo meilužė. Šią informaciją patvirtina jų bendros kelionės ir apsilankymai pas gydytojus.

S.Abrosimova 2017 m. JAV pagimdė dvi dukras, kurių tėvavardis vardas oficialiais duomenimis yra Vladimirovna. Pati krepšininkė taip pat turi amerikietišką pasą.

V.Solovjovo meilužės egzistavimą patvirtino ir neįvardyti pašnekovai iš propagandininko aplinkos.

„Kalbėjomės su keliais žmonėmis iš Solovjovo aplinkos ir viskas pasitvirtino – jis tikrai turi slaptą šeimą, du vaikus ir dažnai pasirodo tame pačiame superelitiniame name Sočyje. Yra nedaug viešų Solovjovo nuotraukų su Abrosimova, tačiau iki šiol jis komentuoja jos krepšinio rungtynes, kviečia į laidas ir perpublikuoja jos įrašus socialiniuose tinkluose“, – teigia A.Navalno komanda.