Siaubo filmo „Rūsys“ premjeros nepraleido ir Monika Šalčiūtė

Monika Šalčiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Monika Šalčiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-10-21 20:04
AA

Ilgai laukta lietuviška siaubo juosta „Rūsys“ pagaliau sulaukė pirmųjų žiūrovų. Vilniaus „Vingio“ kino teatre antradienio vakarą vyko išskirtinė premjera, kurioje dalyvavo daugiau nei 500 kviestinių svečių. Raudonu kilimu žengė kino, teatro, meno, pramogų ir verslo pasaulio atstovai.

Tarp susirinkusių svečių taip pat buvo galima išvysti ir įprastai tokiuose renginiuose retai besilankančią Moniką Šalčiūtę. Į filmo premjerą ji atvyko prieš pat filmą – vietą salėje užėmė kone paskutinė.

Neseniai iš viešnagės Vokietijoje grįžusi Monika vilkėjo elegantišką mėlyną suknelę, avėjo juodus aukštakulnius, tačiau prie sienelės fotografuotis vengė. Nepaisant to, salėje išvydusi žurnalistus, jis ėmė kvatotis, noriai šypsojosi.

Į filmo „Rūsys“ premjerą raudonu kilimu žengė daugiau nei 500 kviestinių svečių (54 nuotr.)
+48

Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti ir dizainerį Aleksandrą Pogrebnojų su žmona Monika, aktorius Rimantę Valiukaitę ir Ramūną Cicėną, Gražiną Baikštytę su vyru Algimantu Mikutėnu, Larisą Kalpokaitę su vyru Jonu Braškiu.

Čia taip pat lankėsi Ramūnas Rudokas, Algirdas Kaušpėdas su žmona Vilija, Romualdas Mačiulis su žmona Alesia, Urtė Šilagalytė, Giedrius Paulauskas, Julija Janulaitytė-Janus ir Stasys Baltakis, Stanislovas Stavickis-Stano, Jolanta Leonavičiūtė, Marius Gaižauskas, Algirdas Ramaška, Simonas Phamas, Gediminas Juodeika, Augustė Vedrickaitė, Timūras Augucevičius, Karina Stungytė bei daugelis kitų.

Pasveikinti pagrindinio „Rūsio“ aktoriaus Mariaus Jampolskio atvyko ir žmona Renata, taip pat – uošvis, Renatos tėvas Viktoras. Tarp svečių buvo ir Renatos brolis.

Monika Šalčiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.