Tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir teisininkas Mantas Pitkauskas Nidoje prisiekė amžiną meilę

Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės ir Manto Pitkausko vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Antradienio popietę žiedus sumainė tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė (27) ir teisininkas Mantas Pitkauskas (32). Pora, po penkerių metų draugystės, amžinąjį „taip“ ištarė Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje. Rūta ir Mantas susipažino socialiniuose tinkluose, o Rūta juokauja, kad juos suvedė – likimas.

„Susipažinome iš tiesų gana netikėtai. Mantas parašė žinutę socialiniame tinkle. Dažniausiai niekada neatrašinėju nepažįstamiems. Dabar juokauju, jog matyt, tai buvo likimas. Atrašiau norėdama paprieštarauti jo nuomonei, bet jo šmaikštus sąmojis sudomino ir pradėję diskutuoti bei kalbėti, nenustojame to daryti iki šiandien. Tikiuosi, jog ir visą likusį gyvenimą“, – Žmonės.lt šypsodamasi pasakojo R. E. Mazurevičiūtė.

Pasak nuotakos, nors su vyru yra gana skirtingi – vienas kitą puikiai papildo.

„Jis ramaus būdo, kantrus, be galo rūpestingas ir supratingas. Aš esu daugiau nenustygstanti vietoj, manęs visur turi būti pilna, greit užsidegu. Mantas mane dažnai pristabdo, nuramina, palaiko ir pataria, kad ir kokio naujo projekto imčiausi. Taip pat, turime ir daug bendrų interesų, pomėgių ir tiesiog labai mėgstame leisti laiką kartu. Jis mano geriausia kompanija visur ir visada“, – džiaugsmingai pasakojo nuotaka.

Nidą ceremonijai pora pasirinko ne veltui. Mantas Rūtai pasipiršo ant jūros kranto. Tiesa, piršlybos vyko ne Lietuvos pajūryje, o Kipre.

Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės ir Manto Pitkausko vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Nuo vaikystės esu pamilus jūrą, kasmet su šeima važiuodavome prie jūros. Nesvarbu, kokiu oru, audringa ar rami, kaip žmogaus gyvenimas, jūra visuomet žavinga. Kad sutuoktuvių šventė bus pajūry, buvau apsisprendusi jau seniai. O sužadėtinis dar ir pasipiršo šalia jūros, tik Kipre. Kai 2018-uosius metus sutikome Nidoje – mintis, kad didžiąją savo gyvenimo šventę norime atšvęsti būtent čia ir gimė“, – pasakojo Rūta.

28-oji mėnesio diena taip pat išrinkta ne šiaip sau – prieš dvejus metus, liepos 28-ąją Mantas pasipiršo Rūtai.

„Norėjome, jog vestuvių data būtų mūsų sužadėtuvių tęsinys“, – pasakojo jaunoji.

Nuotaka suknelę patikėjo dizainerei Viktorijai Jakučinskaitei. Tiesa, vakarinėje dalyje ji pasipuoš kita, kūrėjos Valerijos Molčanovos suknele: – „Dėl suknelės labai nesijaudinau, nes žinojau, jog mano viziją tikrove pavers savo srities žinovai – dizainerė Viktorija Jakučinskaitė. „Tiulio Fėjos“ mados namai ir siuvo pagrindinę vestuvių ceremonijos suknelę. Esu be galo laiminga, nes ji būtent tokia apie kokią svajojau. Kadangi vakarinė dalis ant jūros kranto, antroji suknelė daug lengvesnė. Plazdanti, šilkinė – dizainerės Valerijos Molčanovos („MOLČI“ mados namai) suknelė“.

Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės ir Manto Pitkausko vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Vestuvėse dalyvaus apie 50 žmonių, o vakarinė dalis persikels ant jūros kranto – į Kupolą.

„Nidos gamta unikali. Nesinori kažko dirbtino, norisi pasidžiaugti natūraliu gamtos grožiu, jaukumo, kurį bandysime sukurti kuklaus apšvietimo pagalba: žvakių, žibintų, girliandų. Pasirinkome minimalų gėlių dekorą, prisitaikantį prie pajūrio aplinkos – gubojas, samanas ir medį. Lauke, jeigu bus geras oras, degs laužas. Bet manau, kad išoriniai dalykai tai tik dalis paties svarbiausio – nuotaikos ir pačių nusiteikimo. Todėl jausimės laimingi, jei ir kiti bus gerai nusiteikę bei atsipalaidavę ir kartu nuoširdžiai mėgausis švente tokią svarbią mums dieną“, – šypsojosi R. E. Mazurevičiūtė.

Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės ir Manto Pitkausko vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Šventę organizavo patys jaunieji, o Rūta prisipažino, kad vakare mylimojo laukia muzikinė staigmena.

„Metų pradžioje susidėliojome pagrindinius akcentus: nusprendėme kokia bus vestuvių data, kokioje bažnyčioje tuoksimės, kur bus vakarinė šventės dalis. O visa kita susiorganizavome savarankiškai neskubėdami. Kadangi tenka ir pačiai organizuoti bei vesti renginius, norėjosi nuo pradžios iki pabaigos žinoti visą eigą. Labai daug vertingų patarimų gavau iš šios srities profesionalo – Remigijaus Žiogo. Džiaugiuosi, jog jis ir ves šventę. Juo visiškai pasitikiu, nes žinau, kad jam tai visada puikiai pavyksta. Vakaro metu ruošiu muzikinę staigmeną savo būsimam vyrui, labai tikiuosi, jog balsas nesudrebės“, – jaudulio neslėpė ji.

Medaus mėnesį pora atidėjo vėlesniam laikui.

„Ten, kur norime vykti, sezonas prasideda tik nuo lapkričio mėnesio. Iš karto po vestuvių ramiai ilsėsimės ir leisime laiką su šeima Lietuvos rojaus kampelyje – Nidoje“, – Žmonės.lt pasakojo R. E. Mazurevičiūtė.

Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės ir Manto Pitkausko vestuvės (102 nuotr.)
+96
Skaitykite daugiau