Rūta Meilutytė jaunimo olimpiadai ir Europos čempionatui pasipuošė tautišku manikiūru

Rūta Meilutytė / „Scanpix“/„LaPresse“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pasaulio bei Europos plaukimo rekordininkė, olimpinė ir pasaulio čempionė Rūta Meilutytė ruošiasi naujiems iššūkiams: netrukus 100 metrų rungtyje R.Meilutytė varžysis Nandzingo (Kinija) jaunimo olimpinėse žaidynėse, o po kelių dienų startuos Europos čempionate Berlyne 50 metrų rungtyje. Artėjant varžyboms sportininkė pasipuošė lietuvišku manikiūru – nagus ir vėl nulakavo Lietuvos vėliavos spalvomis.

Varžybose Šefilde geriausią pasaulio sezono rezultatą sekmadienį pasiekusi R.Meilutytė antradienį pasidalino fotografija, kurioje įamžino savo naująjį manikiūrą: nagus nulakavo Lietuvos vėliavos spalvomis. 

„Ačiū „Le Beau“ nagų studijai už mano lietuviškus nagus“, – pasidžiaugė 17-metė olimpinė čempionė. 

Rūta ne kartą jau buvo nulakavusi nagus panašiai. 2012-aisiais, kai būdama vos 15-os Londono olimpinėse žaidynėse iškovojo aukso medalį, rankas irgi papuošė panašiu manikiūru. 

Tada R.Meilutytės nykščius papuošė olimpiniai žiedai baltame fone, smiliai buvo nulakuoti geltonai, vidurinieji pirštai – žaliai, ant bevardžių puikavosi trispalvė, o mažuosius pirštelius papuošė raudona spalva. Lietuviška atributika mergina papuošė ir savo dešinės rankos riešą – ant jo nutūpė širdies formos trispalvė su olimpiniais žiedais.

Skaitykite daugiau