Rūta Meilutytė – naujame televizijos projekte „Gyvenimo spalvos“

Rūta Meilutytė/ Roberto Razmos nuotr.
Rūta Meilutytė/ Roberto Razmos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-08-22 14:30
AA

Jau rugpjūčio 28 d. ekranus pasieks LRT sezono naujiena – socialinės dokumentikos projektas „Gyvenimo spalvos“. Joje žinomiausi Lietuvos sporto, kultūros, meno ir pramogų pasaulio veidai vienai dienai taps savanoriais skirtingose organizacijose.

„Gyvenimo spalvos“ – laida apie sėkmę, sutinkančią nesėkmę ir apie tai, kad laiku ištiesta ranka gali tapti tikru išsigelbėjimu. Svarbu keisti požiūrį į savanorystę ir parodyti, kad kiekvienas mūsų pažeidžiamiausiems visuomenės nariams galime padėti skirdami brangiausią savo turtą – laiką. Nustebino, kad beveik visi projekto herojais tapę žinomi žmonės savanoriavo ne pirmą kartą. Kai kurie jų savanoriška ar labdaringa veikla užsiima net dešimtmetį“, – pasakoja projekto kūrėjai.

Jau pirmosiose laidos žiūrovai išvys puikiai kiekvienam pažįstamus veidus. Į savanorišką veiklą įsilies neseniai iš profesionalaus sporto pasitraukusi olimpinė čempionė Rūta Meilutytė, dainininkas Merūnas Vitulskis, pianistas Petras Geniušas ir aktorius Marius Repšys su šeimomis.

Ne vienam žinomam žmogui asmeniškas susidūrimas su pažeidžiamiausias visuomenės atstovais buvo itin jautrus. Rūta Meilutytė, praleidusi visą dieną su autistišku vaiku, atsivers pati ir papasakos, kodėl  nusprendė pasitraukti iš profesionalaus sporto, ir atskleis ateities planus, Merūnas Vitulskis su žmona taps „Maisto banko“ savanoriais, Petras Geniušas su šeima rūpinsis beglobiais gyvūnais, Marius Repšys savo laiką skirs su priklausomybėmis kovojantiems žmonėms.

„Sėkmingi žmonės nuoširdžiai įsitraukia į savanorystę, domisi organizacijų veikla, savanorių kasdienybe, bendrauja su likimo ne taip gausiai apdovanotais žmonėmis. Nė vienam laidos herojui nebuvo pasiūlytas lengvesnis kelias nei bet kuriam kitam savanoriui – jie nuoširdžiai ir atsakingai dirbo, o mes tą darbą ir jo keliamas emocijas tik užfiksavome“, – teigia LRT premjeros autoriai.

Laidos „Gyvenimo spalvos“ premjera – jau rugpjūčio 28 d. 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt.