Rūtą Meilutytę Plimute aplankęs Tadas Vidmantas žavėjosi plaukikės humoro jausmu

Rūta Meilutytė, Tadas Vidmantas, Gertrūda Varnaitė ir Ronaldas Buožė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Savaitės pradžioje režisierius Tadas Vidmantas Plymute, Jungtinėje Karalystėje, susitiko su olimpine plaukimo čempione Rūta Meilutyte. Drauge jiedu praleido porą dienų, akimirkos iš jųdviejų susitikimo atsispindės naujausiame T.Vidmanto režisūriniame darbe.

R.Meilutytę T.Vidmantas aplankė su kolega Ronaldu Buožiu ir fotografe Gertrūda Varnaite. Londone gyvenantis režisierius išsinuomojo automobilį ir drauge su kompanija išvyko į Plimutą. „Ten turėjome Rūtą filmuoti ir fotografuoti. Važiavome keturias valandas“, – Žmonės.lt pasakoja T.Vidmantas. 

Nuvykę į Plimutą iki darbų pradžios jie turėjo laisvo laiko, taigi olimpinė čempionė R.Meilutytė noriai aprodė svečiams savo gyvenamąjį miestelį. „Kartu mes pavalgėme ir blynų su klevų sirupu ir kiaulienos šonine. Man tai iki šiol atrodo keistas patiekalas“, – šypsosi T.Vidmantas. 

Pirmąją susitikimo dieną kompanija skyrė R.Meilutytės filmavimams – ją įamžino baseine, kur sportininkė kasdien treniruojasi. Kitą dieną R.Meilutytė įsiamžino fotosesijoje. 

Su R.Meilutyte T.Vidmantas bendravo pirmą kartą. Sportininkė jam paliko itin gerą įspūdį. „Rūta yra labai paprastas, draugiškas ir gerą humoro jausmą turintis žmogus“, – sako režisierius. 

Paklaustas, ar susitikdamas su visame pasaulyje garsia sportininke jis nesijaudino, T.Vidmantas tikino skirtumo bendravime nepajutęs: „Visad su žmogum, kad ir kiek jis būtų pasiekęs, bendrauju kaip su žmogum. Niekada neinu į susitikimą kažkaip specialiai nusiteikęs ar su jauduliu dėl jo pasiekimų. Žinau, kad ir tam žmogui tik smagiau dėl to.“

Bendro T.Vidmanto ir R.Meilutytės darbo rezultatus bus galima pamatyti jau gegužės mėnesį. 

Skaitykite daugiau