Rūta Mikelkevičiūtė ir Arūnas Valinskas pirmą kartą uždainavo duetu

Arūnas Valinskas ir Rūta Mikelkevičiūtė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Arūnas Valinskas ir Rūta Mikelkevičiūtė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-01-31 19:57
AA

Ne veltui televizorius nuo senų laikų vadinamas stebuklų dėže. Jis ne tik atveria pačių turtingiausių žmonių duris, narplioja pačias painiausias intrigas, bet ir žiūrovus džiugina netikėtumais. Štai laidos „Plikis ir ponia“ eterio partneriai Arūnas Valinskas ir Rūta Mikelkevičiūtė nusprendė visiems parodyti kaip televizijoje dainas dainuoti.

Ketvirtadienį vykusiame LNK laidos filmavime buvo narstoma gana subtili tema: kaip gimsta popmuzikos žvaigždės? Žinia, ne visiems reikia balsus turėti idant galėtum vadintis dainininku, atlikėju ar estrados princu. Pramogų pasaulio vingrybes akylai stebintys žmonės puikiai žino ir septynis diskusijoje dalyvavusius svečius – maestro (dabar dar ir Seimo narį) Vytautą Juozapaitį, dainininkę Rositą Čivilytę, prodiuserį ir renginių organizatorių Gediminą Jaunių, estrados grandą Edmundą Kučinską, atlikėjus Radžį Aleksandrovičių ir Indrę Burlinskaitę iš grupės „Kitokios“ bei šokėją, televizijos laidų vedėją Andrių Butkų. Šios personos ir aptarinėjo, kaip gi tapti sėkminga popmuzikos žvaigžde.

Laidos „Plikis ir ponia“ filmavime žymūs žmonės diskutavo apie popžvaigždžių kalvės paslaptis (57 nuotr.)
+51

Portalas Žmonės.lt rašė, apie I.Burlinskaitei surengtą išmėginimą – ji turėjo gyvai sudainuoti gamą, pianinu akomponuojant Deivydui Zvonkui.

Tiesa, laida prasidėjo su didžiuliu patosu – temą pristatę vedėjai patikino ir patys galį ne ką prasčiau už statistinį dainininką traukti dainas. Nors Rūta tikino nežinanti kaip, Arūnas jai paaiškino, kaip paprastai ir nesunkiai viskas vyksta.

„Tereikia tik pritariamųjų vokalų, instrumentų, tada šiek tiek fejerverkų, konfeti ir mikrofonų, kurie uždengtų lūpas, jei netyčia nepataikai į fonogramą. Mikrofonus į studiją!“, – šmaikščiai kalbėdamas pareikalavo jis.

Galiausiai pasigirdus pirmiesiems dainos akordams, Rūta pradėjo siūbuoti klubais, o Arūnas – plačiais rankų mostais raikyti orą virš savo galvos. O po lengvo instrumentų pragrojimo jie duetu ėmė traukti Rositos Čivilytės ir Radžio Aleksandrovičiaus dainą „Vėl kartu“.

Studijoje susėdę žiūrovai negailėjo plojimų ir šūksnių. Tačiau dainai pasibaigus, Arūnas prisipažino, kad jie dainavo ant fonogramos, o tikrųjų jų balsų visi galės pasiklausyti laidos pabaigoje. Tiesa, nepaisant akivaizdaus skirtumo, tikrasis dueto skambesys tikrai nebuvo kraupiai blogas. Atvirkščiai, Rūta ir Arūnas, nebūdami muzikinės scenos profesionalai, pasirodė beveik nepriekaištingai.

Jūsų įvertinimui – „Plikio ir ponios“ arba A.Valinsko ir R.Mikelkevičiūtės duetu atlikta daina „Vėl kartu“: