„Žmonės 2018“: Rūta Mikelkevičiūtė – mažai žinomi faktai apie Mylimiausią laidų vedėją

Rūta Mikelkevičiūtė / Teodoro Biliūno nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-23 14:26
AA

Mylimiausia televizijos vedėja – tokį titulą pelnė LNK laidos „Valanda su Rūta“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2018“ buvo surengti sausio 21 d. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“. Jų metu pagerbti publikos mylimiausi – aktoriai, dainininkai, televizijos laidų vedėjai.

Mylimiausią televizijos laidų vedėją išrinko internautai – balsuoti buvo galima portale Žmonės.lt.

Rūtą televizijos žiūrovai vertina už jos darbą, drąsą kalbėti skaudžiomis temomis – štai net sakydama padėkos kalbą ji atkreipė dėmesį, kad neužsimirštume: prieš metus Lietuva išgyveno tragišką Matuko netektį. Rūta žavi manieromis eteryje, gerbėjamas svarbu, kad duodama interviu ji atskleidžia ir savo asmeninio gyvenimo momentų, moka iš savęs pasišaipyti.

Štai dar keli Rūtos gyvenimo momentai – jai brangūs ir įsimintini bei maža smulkmena, svarbi kasdien.

Pirmas pasirodymas eteryje. „Tai buvo „Vakaro žinios" – jas vedžiau. Nuo to siaubo nuolat stuksenau koja į stalą. Išvaizda – verta dėmesio. Kad būtų solidžiau, žvelgiau į kamerą pro akinius, po kaklu buvo parištas juodas didelis kaspinas, o vilkėjau plytų spalvos vilnonį padidintais pečiais kostiumą.

Beje, tada buvo madoje šiauštos didelės šukuosenos. Tai va – ir įsivaizduokite toooks akiniuotas Leopoldas“, – smagiai prisiminė Rūta.

Pirmoji darželio ar mokyklos meilė. „Darželio nepamenu, o štai pirmos klasės -pamenu net dvi vienu metu. Vietoj dvikovos pasiūliau rašyti diktantą, mažiau padaręs klaidų lyg ir būtų tas. Kuo baigėsi varžybos nepamenu, bet jau nuo tada žinojau – rinktis reikia geriausia“, – prisiminė televizijos laidų vedėja.

Rūta Mikelkevičiūtė / LNK nuotr.

Įsimintinas giminės moterų patarimas. „Tekėk už paprasto kaimo bernelio. Netekėk už turtingo išpaikinto ponaičio – taip sakė močiutė. Nereikia suprasti pažodžiui. Tai reiškia: tekėk už gero žmogaus, kuriam tu esi svarbiausia. Patarimas veikia ne tik man, bet, kaip aplinkui matau, ir ne vienai damai“, – pastebėjo žinoma moteris.

Ko dėl jos turi būti šaldytuve? „Gal ne šaldytuve, bet virtuvėje. Tai kava su pienu. Karvės pieną pakeičiau į sojos. Rytas be kavos man – sugadinta diena“, – atskleidė įprotį Rūta.

Pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2018“ ceremonija (155 nuotr.)
+149
Pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2018“ raudonasis kilimas (308 nuotr.)
+302