Rūta Mikelkevičiūtė pademonstravo taupumą – laidą vedė vilkėdama drabužius iš skuduryno

Rūta Mikelkevičiūtė / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

2.90 Eur kainavusios kelnės, 4.60 Eur tunika, 10.60 Eur batai, papuošalai, atsiėję dar 2.90 Eur. Viskas tekainavo 21 eurą“, – ketvirtadienio vakarą sveikindamasi su pokalbių laidos „Valanda su Rūta“ žiūrovais vedėja Rūta Mikelkevičiūtė atskleis, kiek kainavo jos pavasarinis įvaizdis.

Vedėjai aprangą parinkusiam „Stiliusos“ stilistui Mantui Bartkui tereikėjo apvažiuoti keletą dėvėtų drabužių parduotuvių. Tai tapo savotišku laidos eksperimentu, ir įrodymu, kad stilingai galima atrodyti neišleidžiant šimtų eurų.

Tiesa, Rūta buvo ne vienintelė, laidoje pasirodžiusi vilkėdama dėvėtais drabužiais. Stiliaus fotožurnalistė Modesta Meškė taip pat dalyvavo eksperimente ir į studiją atvyko su asmeniniu moterų treneriu Martu Kalendra bei dainininke Saulene Chlevickaite, apsirengusiais drabužiais iš antrų rankų.

Rūta Mikelkevičiūtė / Stop kadras

Tuo metu stilistė Natalija Stun aprangą taip vadinamuose skudurynuose parinko dainininko Vlado Kovaliovo širdies draugei, dainininkei Indrei Launikonytei.

LNK laidoje bus diskutuojama kaip neišlaidauti, ir kaip daug uždirbti, kad artėjančių Šv. Velykų stalas būtų gausus, o kasdien kišenėje netrūktų pinigų ne tik duonai, bet ir sviestui.

Taip pat skaitykite:

Įkvėpimas stileivoms: ši mados mylėtoja drabužius perka tik dėvėtų rūbų parduotuvėse

Rūta Mikelkevičiūtė / Stop kadras

Skaitykite daugiau