Rūta Mikelkevičiūtė pasidalijo senelės nuotrauka iš 1946-ųjų: „Stasė buvo tikra gražuolė“

Rūtos Mikelkevičiūtės senelė Stanislava / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – pasidalijo savo močiutės Stanislavos nuotrauka, kur ji, dar 1946-aisiais, pozuoja su tautiniu kostiumu.

Akivaizdu, kad R.Mikelkevičiūtė didžiuojasi savo senele. Ji džiaugiasi, kad du sūnus užauginusi Stanislava buvo labai graži moteris. 

Vasario 16-oji – puiki diena prisiminti ir savo tautos tradicijas. Socialiniame tinkle R.Mikelkevičiūtė rašė, kad nieko nėra puošniau už tautinius rūbus.

„1946-ieji. Mano močiutė Stanislava. Jai vos 23-eji. Du sūnus užauginusi
Stasė buvo tikra gražuolė. Nieko nėra puošniau už tautinį kostiumą.
Mus skiria 70 metų. Su vasario 16!“, – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga gerbėjus sveikino R.Mikelkevičiūtė. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Šventinės garsenybių tradicijos: Vasario 16-ąją žaidžia žaidimus, kepa blynus, verda cepelinus

R.Mikelkevičiūtė praėjusių metų gale irgi buvo pasipuošusi tautiniu kostiumu. Tąkart apsirengusi tautiniais rūbais ji buvo per „Valanda su Rūta“ šventinės Kūčių laidos filmavimą. 

Rūta Mikelkevičiūtė / Asmeninė nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė / Asmeninė nuotr.

R.Mikelkevičiūtė Žmonės.lt prieš Vasario 16-osios šventę pasakojo, kad kiekvieną valstybinę šventę savo šeimoje mini su didžiuliu užsidegimu ir jau turi tradicijų. 

„Visas tokias šventes – Lietuvai brangias ir svarbias – mes švenčiame. Labai norisi parodyti savo vaikams, kaip svarbu mylėti savo tautą, savo šalį. Per tokias šventes mano vyras keliasi labai anksti – paryčiais iškelia vėliavą, tai daro kartu su dukra. Mūsų sūnui dabar dar vos du mėnesiai, bet pro langą jam vis tiek parodysime vėliavą. Ją jis pamatys pirmąkart!“, – sakė R.Mikelkevičiūtė. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Po sūnaus gimimo Rūta Mikelkevičiūtė grįžta į televizijos eterį

Skaitykite daugiau