Rūta Mikelkevičiūtė paviešino karjeros pradžios įrašą, po kurio išgirdo – televizija ne jai

Rūta Mikelkevičiūtė jaunystėje ir dabar
Rūta Mikelkevičiūtė jaunystėje ir dabar
Šaltinis: Žmonės
2020-10-13 12:07
AA

Beveik kelis dešimtmečius televizijoje dirbanti Rūta Mikelkevičiūtė kadais tikrai nebuvo trokštama ekrano žvaigždė, netgi atvirkščiai – pačioje pradžioje, bandydama tapti žinių vedėja, ji išgirdo, kad yra apskirtai netikamas žmogus TV ekranui! Šiandien Rūta įsitikinusi: netikėkite, jeigu kas nors jums sako, kad negalite.

Su Žmonės.lt skaitytojais R.Mikelkevičiūtė sutiko pasidalinti savo patirtimi ir kadru iš praeities, kuomet jai tebuvo apie 20 metų: tada Rūta bandė tapti televizijos žinių vedėja ir pasakoja, kad tai toli gražu nebuvo sėkmės istorija.

„Taip, maniau, kad mano balsas puikus! Taip, maniau, kad galiu! (Kai tau 20 –  tu viską gali!) Taip, tada aš išgirdau, kad TV ekranas man niekaip, na, niekaip!“ – prisiminimais dalijasi Rūta.

Rūtos bandymą vesti TV žinias žiūrėkite jos pasidalintame video įraše:

Viena sėkmingiausių televizijos laidų vedėjų šiandien tai atsimena su šypsena ir teigia, kad nėra to blogo, kas galiausiai neišeitų į gera.

„Ne, aš neįsižeidžiau ir net nenuliūdau, nes jis (TV ekranas, – aut.past.) niekada nebuvo mano tikslas. Man labai patiko kalbinti žmones“, – sako R.Mikelkevičiūtė, kuri, paaiškėjo, televizijai tikrai tinkama, tik kiek kitokiame, pokalbių laidų vedėjos amplua.

Rūta ragina ir kitus jaunus žmones, susidūrus su nesėkme karjeroje, nenuleisti rankų ir visų aplinkinių vertinimų nelaikyti absoliučia tiesa, geriau – tik dar uoliau siekti savų tikslų.

„Taigi, jei jums kas ką nors sako, kad jūs negalite, netinkate, nebūsite, nesugebate – netikėkite jais, jie sako netiesą! Būkite ten, kur JŪS norite būti, darykite tai, ką JŪS norite daryti, o kitų nuomonę ir „nuoširdžius“ patarimus grąžinkite jiems patiems!“, – ragina Rūta.