Rūta Mikelkevičiūtė ryžosi pirmai tatuiruotei: abi su dukra pasipuošė vandens lelijomis

Rūta Mikelkevičiūtė su dukra Dominyka / Asmeninio albumo nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė su dukra Dominyka / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-08 19:41
AA

Mokyklos baigimas – svarbi proga ne tik vaikams, bet ir jų tėvams, menanti atžalų savarankiško gyvenimo pradžią. Prisiminimus apie šią dieną daugelis nešiojasi atmintyje, o televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė (48) kartu su dukra Dominyka nusprendė visa tai įamžinti itin originaliai – pasidarė vienodas tatuiruotes.

Mamos ir dukros ryšį žyminti tatuiruitė pirmoji tiek Rūtai Mikelkevičiūtei, tiek jos dukrai Dominykai. 

„Sako, esi jaunas tol, kol dar likę pirmų kartų“, – nusijuokia televizijos laidų vedėja, kurios ranką papuošė žavi lelija.

Tatuiruotės nuotrauka R.Mikelkevičiūtė pasidalijo socialiniuose tinkluose. Fotografijomis sutiko pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais. 

Pirmajam kūno piešiniui pasiryžusi R.Mikelkevičiūtė pasakoja niekuomet net neturėjusi minties pasidaryti tatuiruotę. Televizijos laidų vedėja juokiasi – iki tol tatuiruotės jai visai nepatiko.

„Man niekad nepatiko, nebuvo gražu, na, gal ant kitų, tik ne ant mano odos. Kam tatuiruote žaloti ją? Bet viskam ateina pirmas kartas. Net sako, kad jaunas esi tol, kol jų dar būna, tų pirmų kartų. Ne, tai nėra spontaniškas veiksmas. Mums su dukra jis su didele prasme ir mūsų išgyvenimų pamušalu“, – apie sprendimą papuošti savo kūną pasakoja Rūta.

R.Mikelkevičiūtė teigia, kad jos ranką papuošusi lelija žymi svarbią progą – netrukus Rūtos namus paliks studijuoti į užsienį išvykstanti dukra.

„Liko vos mėnuo, tiksliau, vos kelios savaitės, po kurio mano pumpuras sutiks besiskleidžiantį jubiliejų ir paliks namus – išskris už Atlanto studijuoti. Ten, kur labai norėjo. Žinoma, mane tai džiugina ir guodžia, bet liūdesio nenugina. Aš žinau ir suprantu, kad ateina laikas, kai vaikai palieka namus, bet nerimo ir graudulio tai nesumažina nė kiek. Ar verta vieną didžiausių gyvenimo įvykių įprasminti?“ – retoriškai klausia ji. 

Pasak R.Mikelkevičiūtės, pasirinkti vandens lelijos piešinį ji nusprendė pasitarusi su etnologe Egle Valente. 

„Pasirinkome lietuvišką vandens leliją. Iš dumblo, per vandenį, link saulės! Kas gali būti stipriau? Žydėk dėl manęs, aš žydėsiu dėl tavęs. Kai tavęs nebus šalia – mane tai guos, kai manęs jau nebus – tave tai palaikys. Aš visada kviesiu tavo žiedą tiestis aukštai link saulės, tvirtai laikydama tavo šaknis, kad žinotum kaip tave myliu. Mama. Dukra“, – tatuiruotės prasmę aiškino R.Mikelkevičiūtė.