Rūta Mikelkevičiūtė su vyru Rolandu mini vestuvių metines: „Svarbu, jog vis dar kartu“

Rūta Mikelkevičiūtė su dukra Dominyka, sūnumi Jonu Antanu ir vyru Rolandu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Liepos 22 dieną savo bažnytinės santuokos metines mini TV laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė ir Rolandas Remeikis. Jiedu drauge – jau 26-erius metus. Žinoma moteris su portalu Žmonės.lt dalijasi šmaikščia jos šeimoje reikšmingą dieną nutikusia istorija.

Ilgamečiai partneriai ir geriausi bičiuliai Rūta ir Rolandas per gyvenimą tuokėsi du kartus – 2005 metų pradžioje pora vienas kitam „taip“ ištarė Vilniaus santuokų rūmuose, o po dvylikos metų savo meilę įteisino ir prieš Dievą.

2017-ųjų liepos 22 dieną jiedu susituokė bažnyčioje. Tuomet šventėje dalyvavo artimi jaunųjų draugai ir vaikai – 2015-aisiais gimęs Jonas Antanas ir paauglė Dominyka. Itin jaukioje ceremonijoje nuotaka tiesiog spindėjo, o po bažnyčios skliautais skambėjo Vlado Kovaliovo ir Vaidos Genytės balsai.

Poros meilės istorija prasidėjo kartu dirbant.

„Tuometinėje „Tele-3“ televizijoje rengiau žinių reportažus, Rolandas juos montavo. Nei aš jam, nei jis man nepatiko. Kai tau dvidešimt, išorė kur kas svarbesnė nei būdo bruožai. Tik vėliau supranti, kad su grožiu negyvensi...“, – anksčiau yra pasakojusi Rūta.

Rūta Mikelkevičiūtė ir Rolandas Remeikis / Socialinių tinklų nuotr.

Šiandien socialiniuose tinkluose Rūta pasidalijo juos su Rolandu gerai nuteikusiu pokalbiu automobillyje. Bažnytinės santuokos metines jie, žinoma, paminėjo, tačiau iš pradžių reikėjo vienas kitam priminti, kada ši graži sukaktis.

– Klausyk, o kada mūsų bažnytinės santuokos metinės? 25 liepos? Ne?
Hm, tikrai ne! Gal 23 dieną?
– Nelabai! Palauk, pagooglinkim? (negi skambinsi tėvams ar liudininkams?) Liepos 22 dieną.

Manau, kad yra gerai, kai abu net nepamena ir, svarbiausia, nepyksta, kad kažkuris pamiršo vestuvių datą. Na, niekada neprisimenu skaičių, nors užmušk. Vadinasi, nėra ir nebuvo taip blogai, kad keiktumei tą sprendimą.

Žmonės greit pamiršta gerus dalykus – lyg tai būtų savaime suprantama, o blogi ilgai išlieka. Tai reikia švęsti ir nesukti galvos dėl datų. Koks skirtumas kuri diena ir metai? Jokio.

Svarbu, kad vis dar kartu, vis dar norisi fotografuotis ir gėles dovanoti! Tuoj paskaičiuosiu – nei daug, nei mažai... kartu 26-erius metus!

Ta proga linkiu mums dar tiek ir visoms poroms draugystės – apsibari, padaužai durimis, grįžti, duodi bučkį ir gyveni toliau. Gražiai ir laimingai.

Ar bus koks moralas? Nebus, bet nemeluosiu, savo dukrai sakau tai, ką sakė man močiutė: šeimai rinkis žmogų, o ne vyrą! Nu negaliu patylėti, nors tu ką“, – Instagrame rašė R.Mikelkevičiūtė.

Skaitykite daugiau