Rūta Mikelkevičiūtė virto Holivudo ikona

Agnė Jagelavičiūtė ir Rūta Mikelkevičiūtė / LNK nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė ir Rūta Mikelkevičiūtė / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-29 12:18
AA

LNK Naujųjų metų naktį, gruodžio 31-ąją, 22 val. rodys specialų muzikinių stebuklų šou „Naujųjų naktis”.

Tai stebuklingu būdu vienai nakčiai atgimęs LNK projektas „Mes vieno kraujo”, kurio visa programa patikėta dviem Nykštukams, radistams Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui. Nykštukai burtininkai, tiesa, dar tik pradedantys, todėl ne viskas jiems pavyksta taip, kaip jie nori. Bet kartais tai dar įdomiau.

Nykštukai iškviečia Rūtą Mikelkevičiūtę ir visiškai netikėtai paverčia ją Marilyn Monroe.

„Nesuprantu, kaip sutikau šitai beprotybei, nesu artistė, tokie dalykai man – stresas. Gudruolis prodiuseris Laurynas Šeškus iš pradžių nepasakė, ką teks daryti. Kaip gali bičiuliui pasakyti ne? O kai atėjo laikas, tada ir paaiškėjo. Numeris turėjo būti su Vaida Genyte, bet likus parai iki pasirodymo Vaida neteko mamos, likau viena su M. Monroe ir jos deimantais. Visa laimė, kad Monroe, kaip sako istorija, be 50 dublių nebaigdavo scenos, raminausi bent tuo“, – naujamečio filmavimo užkulisius atskleidžia Rūta Mikelkevičiūtė.

„Suknelė buvo ne mano, ėmė smukti per šou, maniau, liksiu nuoga! Perukas buvo it veltinio kepurė, per kurią nieko nesigirdi. Tegu man atleidžia Inga Jankauskaitė, kad jos suktus klausimus ignoravau. Tai tikrai nebuvo M. Monroe įvaizdžio dalis. Buvau užsiėmus kur kas svarbesniais dalykais, su siaubu bandžiau sulaikyt slystančią šilko suknelę, o per tą peruką – kepurę ir ausine užkimštas ausis nieko negirdėt! Buvo baisiau nei tiesioginis eteris. Į sceną buvau užnešta ir nuo jos nunešta. Nes su tokia suknele tai tik kaip Laisvės statula stovėt!“ – juokėsi Rūta.

Ir tai ne visi naujametės nakties stebuklai LNK naujamečiame šou. Stebuklingoje burtų kabinoje atsidurs Inga Valinskienė ir Tadas Rimgaila, tiesa, netikėtai pačiam sau, Tadas įgaus Ingos išvaizdą. Viena didesnių burtų nesėkmių, žiūrovų ir interneto komentatorių džiaugsmui, – patrigubinta Agnė Jagelavičiūtė. Visos trys jos keliaus į sceną ir prieš komisiją atliks savo debiutinį muzikinį kūrinį.

Nykštukų dėžėje atsiras ir Merūnas, ir Inga Jankauskaitė, ir Rūta Ščiogolevaitė ir Aleksandras Ivanauskas-Fara, nelaimingai pavirtęs Vitalija Katunskyte, ir tapęs... Stano.