Rūta Ščiogolevaitė kardinaliai pakeitė įvaizdį: nusirėžė plaukus

Rūta Ščiogolevaitė/ Asmeninio albumo nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė/ Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-12-02 11:36
AA

Rugsėjo pabaigoje žiniasklaidoje praūžė žinia, kad dainininkė Rūta Ščiogolevaitė išgyvena santykių krizę. Penktojo vaiko besilaukianti garsi moteris tąkart susilaikė nuo platesnių komentarų ir patikino kaskart sulaukė įvairiausių kritikos strėlių. Šįkart moteris nustebino nauju įvaizdžiu.

Socialiniuose tinkluose R. Ščiogolevaitė pasidalijo nuotrauka, kurioje matomi kardinalūs šukuosenos įvaizdžiai. Dabar ji mėgaujasi trumpais plaukais.

Prie nuotraukos moteris rašė: „Nusikirpau plaukus! Na, heiteriai, paheitinkit greičiau, juk kaip be pastabų, kad reikia atitikti jūsų grožio ir stiliaus sampratą.“

„Ilgi plaukai visada buvo saugus variantas, nes televizijoje gerai atrodo. Bet iš esmės buvau trumpų plaukų gerbėja“, – naujienų portalui „Delfi“ sakė ji.

Lankydamasi televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės #MoterųPasaulyje iniciatyvos renginyje dainininkė kalbėjo apie meilę ir pagarbą sau bei norą būti stipriai. Kalbai pasisukus apie moterų vaidmenį šeimoje, R. Ščiogolevaitė sakė, kad jis dažnai būna iškreiptas:

„Ten, kur saulė šviečia, moterys turi būti visada gerbiamos. Moterys visada nusipelniusios jaustis saugios. Moterys visada nusipelniusios jaustis laimingos ir laisvos pačiomis gražiausiomis žodžių prasmėmis. Kitoje pusėje, ten kur saulė nešviečia ir yra naktis, tai va ten labai dažnai kompleksuoti sutvėrimai, įsivaizduoja, kad moteris turi būti tokia, kokia buvo viduramžiais – paklusni, apkrauta buitimi. Labai daugeliu atveju prieš moteris toje kitoje pusėje yra smurtaujama“.

„Sunkumai aišku yra, bet atskirkime sunkumus nuo iškreipto vaizdo. Ką labai mėgsta daryti smurtautojai, tai pasakyti, kad tu kalta, tu per mažai mylėjai, tu per mažai tarnavai, tu galėjai patylėti, aš buvau pavargęs, alkanas, piktas, aš nesusivaldžiau. Arba nieko tokio iš vis nebuvo, tu viską išsigalvojai. Tai labai kviečiu moteris prisiminti, kad yra šviesioji pusė. Nereikia likti toje pusėje, kur yra tamsu, reikia visada save priskirti prie šviesiosios moterų pasaulio pusės“, – tęsė ji.

Utenoje vykusiame #MoterųPasaulyje renginyje apsilankė ir R. Ščiogolevaitė/Agnės Papievytės nuotr.

Negana to, būsima penkių vaikų mama prasitarė, kad dėl didelio skaičiaus vaikų ne kartą sulaukė įvairių nuomonių ir buvo užkrauta įvairiais stereotipais. „Vaikai yra bet kuriuo atveju džiaugsminga. Ir aš visada labai kviečiu moteris taip galvoti ir prisiminti, neįsileisti tų piktų žmonių peršamų nuomonių. Tarsi moteris kažkaip turi viską taip tobulai sukontroliuoti. Jeigu vyras yra blogas, tai kalta moteris, ji blogai darė ir tą, aną, trečią, penktą. O jeigu ji turi daug vaikų, tai ji nepakankamai gerai planuoja.

Labai daug mūsų visuomenėje užkrauna atsakomybės moteriai. Moteris yra žmogus. Ji daro klaidų, ji ne visada gali viską apskaičiuoti, ji ne visada gali paruošti trijų patiekalų vakarienę nusikalusiems vyrams. Toks stereotipas yra dažnas, tarsi moteris turi viską suspėti ir visur būti tobula. O jei taip nėra tai ji – eilinė nepakenčiama moteris. Ne. Tai ir vaikas nei gėda, nei vaikų skaičius yra atsiprašymo ar pasiteisinimo vertas“.

Paklausta, ar jaučiasi mylima ir mylinti garsi moteris tikino, kad turint tiek vaikų, kitaip jaustis būtų tiesiog neįmanoma: „Tiek kiek suteikia meilės mamai vaikas, o dar tiek vaikų, niekas nesuteiks. Bet kada, kada tu jautiesi kažkoks apleistas, nemylimas, skriaudžiamas ar kažkokiose sudėtingose situacijose, vaikai tikrai tai gali kompensuoti. Kokie bebūtų rūpesčiai, vaiko meilė mamai labai daug įkrauna, uždega, pakylėja“.

 
#MoterųPasaulyje renginys su R. Ščiogolevaite (84 nuotr.)
+78